wszelkie zalecenia
#1

Cześć!   Szukam systemu AIO, upgrade dla ans RAM HDD , jeśli to możliwe . To nie musi być i5 lub i7 . Wystarczy do przeglądania Internetu i YouTube Video. Budżet od 500 $ - $ 1000.   Czy są jakieś zalecenia?
Reply
#2

Dlaczego nie zbudować 1 od siebie?
Reply
#3

Bec tylko AIO może trwać dłużej niż 1 rok . Mój pierwszy AIO Kupiłem HP 1,6 GHz 500 GB w 2GB RAM mnie trwało przez około 4 lata. Gdybym zbudować jeden przez siebie , może trwać Moje strony przez okres krótszy niż 1 dzień.
Reply
#4

josh7412 napisał: Bec tylko AIO może trwać dłużej niż 1 rok . Mój pierwszy AIO Kupiłem HP 1,6 GHz 500 GB w 2GB RAM mnie trwało przez około 4 lata. Gdybym zbudować jeden przez siebie , może trwać Moje strony przez okres krótszy niż 1 dzień. ?!? ! ?? Nie rozumiem tego .
Reply
#5

Problemy rodzinne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, szukać moich postów kilka lat wstecz .
Reply
#6

Może spróbuj Comex lub on-line na tigerdirect.com .
Reply
#7

josh7412 napisał: Bec tylko AIO może trwać dłużej niż 1 rok . Mój pierwszy AIO Kupiłem HP 1,6 GHz 500 GB w 2GB RAM mnie trwało przez około 4 lata. Gdybym zbudować jeden przez siebie , może trwać Moje strony przez okres krótszy niż 1 dzień. Zwykle nie mówią tego, ale : To jest najbardziej opóźniony **** Czytałem dziś .
Reply
#8

Nie mogę znaleźć , twoja bardzo stary po Kena przepłukuje się Liao myślę? to znaczy , że ktoś z twojej rodziny będzie to albo coś zniszczyć ?
Reply
#9

sacredrays napisał: Nie mogę znaleźć , twoja bardzo stary po Kena przepłukuje się Liao myślę? to znaczy , że ktoś z twojej rodziny będzie to albo coś zniszczyć ? Jeśli tak jest , jaki jest AIO jest bezpieczne? Wystarczy wcisnąć go ze stołu GG Liao . Desktop może utrzymać pod nogi w zabezpieczonym miejscu. Monitor po prostu wywiercić otwory i zamontować ją ,
Reply
#10

Nowy komputer Kena Bang Bang , komputer , wszystkie papiery także Kena usunięte przez SIS. Wszystko doc również . Czy to jej sposób na przechowywanie ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)