Nie można połączyć się z youtube
#1

Używanie połączenia M1, ale w ogóle nie ma dostępu do youtube. Ktoś, kto napotyka ten problem?   Pingowanie youtube.com [8.7.198.45] z 32 bajtami danych: Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania.
Reply
#2

stevetan2010 napisał: Używanie połączenia M1, ale w ogóle nie ma dostępu do youtube. Ktoś, kto napotyka ten problem? Pingowanie youtube.com [8.7.198.45] z 32 bajtami danych: Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Testowany z innym dostawcą ISP, Youtube jest w porządku. Ale wtedy nie ten sam adres IP, co twój. Jednak, gdy pinguję 8.7.18,45, również przekroczę limit czasu.
Reply
#3

ussr_1991 napisał: Testowany z innym dostawcą ISP, Youtube jest w porządku. Ale wtedy nie ten sam adres IP, co twój. Jednak, gdy pinguję 8.7.18,45, również przekroczę limit czasu. do czego adres IP kierujesz na youtube.com? Zrobiłem ipconfig / flushdns i uzyskałem inny adres IP, ale najwyraźniej ten adres też jest do bani. ipconfig / flushdns Konfiguracja IP systemu Windows Pomyślnie przepłukano pamięć podręczną DNS Resolver. ping youtube.com Pingowanie youtube.com [46.82.174.68] z 32 bajtami danych: Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Statystyki pingowania dla 46.82.174.68: Pakiety: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),
Reply
#4

spróbuj zmienić adres IP dns na 165.21.83.88 lub 8.8.8.8
Reply
#5

stevetan2010 napisał: do czego adres IP kierujesz na youtube.com? Zrobiłem ipconfig / flushdns i uzyskałem inny adres IP, ale najwyraźniej ten adres też jest do bani. ipconfig / flushdns Konfiguracja IP systemu Windows Pomyślnie przepłukano pamięć podręczną DNS Resolver. ping youtube.com Pingowanie youtube.com [46.82.174.68] z 32 bajtami danych: Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Statystyki pingowania dla 46.82.174.68: Pakiety: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss), 173.194.38.131 Ale dlaczego w serwisie Youtube.com jest tak dużo adresów IP?
Reply
#6

youtube nie w Google CDN meh? więc wyjaśnij, dlaczego tak wiele adresów IP. Wyobraź sobie, że dostał tylko 1 serwer youtube w USA. Jeśli wszystko pójdzie w dół, wszystko pójdzie również. http://whatismyadres.pl/cdn
Reply
#7

deathblade82 napisał: youtube nie w Google CDN meh? więc wyjaśnij, dlaczego tak wiele adresów IP. Wyobraź sobie, że dostał tylko 1 serwer youtube w USA. Jeśli wszystko pójdzie w dół, wszystko pójdzie również. Co to jest sieć dostarczania treści (CDN)? Prawidłowy hor. Prawie zapomniałem o liao. Dziękuję za odpowiedź.
Reply
#8

Gam sia everyone dodaj mnie do testu testowego routera bezprzewodowego DLink
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)