Amazon teraz w Singapurze z Amazon Prime już teraz
#1

Właśnie widziałem w wiadomościach, widzę, że sprzedają jakiś sprzęt taki jak SSD. Zastanawiam się, czy z lokalnej dystrybucji?
Reply
#2

Oni wskazują, czy jest to lokalna gwarancja, czy nie. Ale przez kogo nie jesteśmy pewni.
Reply
#3

Na razie współpracują z lokalnymi dystrybutorami. Jeśli cena jest dobra i reklamowana jako gwarancja lokalna, po prostu idź za nią. Nie sądzę, żeby Amazon po prostu wylądował i wywalił za ciebie pieniądze.
Reply
#4

Właśnie zobaczyłem ergotechową rękę wolności na S 199 $. Sprawdzałem to po obejrzeniu recenzji na YouTube. Jeśli kupisz od Amazon US i przesłać za pośrednictwem firmy spedycyjnej, możesz łatwo trafić 250 USD. Istnieją również produkty amazonbasics, które są całkiem przyzwoite, jak ich kable do ładowania. Wysłany z aplikacji Hell B18 HardwareZone Forums
Reply
#5

Znalazłem Audio Tech m50x 197 dolarów .. z 20 zniżkami 177 $ ... nie jest to zły zakup, biorąc pod uwagę Stereo sprzedaży na 198 dolarów (w darmowe etui).
Reply
#6

royfrosty napisał: Oni wskazują, czy jest to lokalna gwarancja, czy nie. Ale przez kogo nie jesteśmy pewni. Nie można znaleźć żadnego wskazania. W której sekcji? Dzięki!
Reply
#7

Jeśli zauważyłeś, te produkty z "lokalną gwarancją" są w większości wycenione wokół SG SR SR.
Reply
#8

Wciąż trzeba porównać z qoo10, aby mieć odpowiednią ocenę tego, czy jest tańsze, czy nie.
Reply
#9

Lol zastanawia się, co kupić za 20 USD przy minimalnych wydatkach w wysokości 40 USD za pomocą wizy
Reply
#10

royfrosty napisał: Lol zastanawia się, co kupić za 20 USD przy minimalnych wydatkach w wysokości 40 USD za pomocą wizy to samo, co kupili wszyscy inni?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)