Właśnie zmodernizowałem kartę bezprzewodową w moim notebooku HP DV6 na kartę Intel® C
#1

Pomyślałem, że podzielę się moim procesem aktualizacji mojego HP dv6 6003tx, który został dostarczony z bezużytecznym Intel® Centrino® Wireless-N 1000 (2,4 GHz).   1) Kupiliśmy kartę Intel® Centrino® Advanced-N + WiMAX 6250 z serwisu eBay za jedyne 15 USD!   2) Pobrano i wysłano odblokowany bios z Internetu.   3) Zamieniono karty   Teraz cieszę się 2,4 GHz i 5 GHz, aby korzystać z mojego Asus RT AC-66U!     Intel® Centrino® Advanced? N + WiMAX 6250     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Korzystając ze starej karty sieciowej, najlepsze możliwe do pobrania było między 65-69 Mb / s. Teraz mogę uzyskać tę prędkość na planie światłowodowym o szybkości 100 Mb / s dzięki nowej karcie bezprzewodowej Cholernie godny aktualizacji!
Reply
#3

Przypadkowo zamieniłem kartę bezprzewodową notebooka na dokładnie taki sam model, jak twój Cieszy się także dużo szybszymi prędkościami. Granie w gry na moim laptopie ma znacznie mniejszą zwłokę niż przedtem i nie tyle jąkanie.
Reply
#4

Zakładam, że wszystkie laptopy używające kart sieciowych o połowie wysokości można zamienić na to? Używam Asus UL30VT
Reply
#5

WhiteFox napisał: Zakładam, że wszystkie laptopy używające kart sieciowych o połowie wysokości można zamienić na to? Używam Asus UL30VT Najpierw sprawdź, czy twoja obecna karta jest dualna, inaczej aktualizacja będzie daremna. Nawet jeśli masz pełną kartę, możesz kupić konwerter.
Reply
#6

Asus UL30VT powinien używać połowy wysokości Atheros AR9285. Tylko 2,4 GHz do 150 Mb / s. Powinieneś zdecydowanie ulepszyć!
Reply
#7

Jeśli twój laptop jest pełną wysokością, możesz zamówić u tego gościa. W zestawie z adapterem za darmo. http://www.ebay.com.sg/itm/300692118...84.m1497.l2649
Reply
#8

WestGuy napisał: Asus UL30VT powinien używać połowy wysokości Atheros AR9285. Tylko 2,4 GHz do 150 Mb / s. Powinieneś zdecydowanie ulepszyć! Używając routera M1 200Mbps Fibre i DIR-655, otrzymuję to z obecnym Atheros Ar9285 Sądzę, że jeśli uaktualnienie się poprawi, uh?
Reply
#9

ArcticCheetah napisał: Najpierw sprawdź, czy twoja obecna karta jest dualna, inaczej aktualizacja będzie daremna. Nawet jeśli masz pełną kartę, możesz kupić konwerter. To nie jest, o czym tutaj mowa Ale to pojedyncza antena, jak pokazano na filmie
Reply
#10

zdjęcie aktualnej karty
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)