Może nie uzyskać właściwej prędkości. Singtel 200 Mb / s
#1

Cześć chłopaki,   Ponownie zakontraktowałem mój plan binarny od 100 Mb / s do 200 Mb / s. Używam routera Asus RT-56U.   Próbowałem przetestować szybkość, podłączając kabel z routera do mojego laptopa i sprawdzając prędkość za pomocą narzędzia singtel speedtest (Narzędzia | Pomoc techniczna)   Moja prędkość pobierania wynosi tylko 98 Mb / s, nawet nie zbliżona do 200 Mb / s, którą zapisałem. Czy to jest poprawne?   Dzięki.
Reply
#2

Sprawdź, czy twój laptop nie jest szybki i ma gigabit. Sprawdź kable, że są co najmniej w kocie 5e. Wypróbuj inne kable ethernetowe, jeśli je masz
Reply
#3

1) kiedy ty reContract? 2) Singtel powiedział, że weźmiesz pod uwagę, jak wprowadzić efekt? 3) Czy próbowałeś zrestartować wszystko?
Reply
#4

moje też. od 100mb do 200mb jak żadna różnica w tym stylu. ale używam mojego iPada air 2 do testowania. max get 40mb plus prędkość pobierania ... rozczarowany....
Reply
#5

jury_pack napisał: 1) kiedy ty reContract? 2) Singtel powiedział, że weźmiesz pod uwagę, jak wprowadzić efekt? 3) Czy próbowałeś zrestartować wszystko? Właściwie to odwołałem się w grudniu zeszłego roku. Nie mogą być tak długie, że nigdy nie działają. Wykopam umowę, mówi, że efektywna data rozpoczęcia to 16 grudnia. Ale przez większość czasu używam łączności bezprzewodowej, więc jestem już tak przyzwyczajony do prędkości, że nie sprawdzałem. Dopiero dzisiaj, aby wypróbować używając kabla LAN, zdałem sobie sprawę, że prędkość nie jest właściwa. Zadzwoniłem również do pomocy technicznej singtel i porozmawiałem z technicznym policjantem, a po kłopotach fotograficznych facet nie jest w stanie wskazać problemu.
Reply
#6

Twoja prędkość zostanie ograniczona do 100 Mb / s, jeśli wystąpi którykolwiek z poniższych warunków: 1. Karta sieciowa Fast Ethernet 2. Przełącznik 100 Mb / s 3. Router z portami LAN 100 Mb / s 4. Cat. 5 kabli lub niżej W przypadku łączności bezprzewodowej 40 Mbps to prędkość sygnału 2,4 GHz, nic złego. Potrzebujesz podwójnego pasma po stronie routera i klienta, aby uzyskać blisko 200 Mb / s.
Reply
#7

jtjt00 napisał: Twoja prędkość zostanie ograniczona do 100 Mb / s, jeśli wystąpi którykolwiek z poniższych warunków: 1. Karta sieciowa Fast Ethernet 2. Przełącznik 100 Mb / s 3. Router z portami LAN 100 Mb / s 4. Cat. 5 kabli lub niżej W przypadku łączności bezprzewodowej 40 Mbps to prędkość sygnału 2,4 GHz, nic złego. Potrzebujesz podwójnego pasma po stronie routera i klienta, aby uzyskać blisko 200 Mb / s. Przepraszam, jestem noobem w sieci domowej ... 1. Mój adapter Ethernet, który widzę z mojego laptopa, to kontroler rodziny Realtek PCIe FE. WIFI to Ralink RT3290 802.11 Wifi Adapter. Czy są to szybkie karty ethernetowe lub gigabitowe? 2. Nie używam przełącznika. Podłączanie ONT bezpośrednio do routera Asus RT-56U 3. Czy 4 porty na modemie Asus RT-56U mają porty 100 Mb / s? 4. Niestety, nie ma szansy na wypróbowanie. Musisz iść kupić Cat 5e lub wyżej.
Reply
#8

calvin napisał: moje też. od 100mb do 200mb jak żadna różnica w tym stylu. ale używam mojego iPada air 2 do testowania. max get 40mb plus prędkość pobierania ... rozczarowany.... Dzięki iPad Air (nie Air 2) mogę osiągnąć maksymalnie 150+. Na SH 200 Mb / s Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

Skyeagle napisał: Przepraszam, jestem noobem w sieci domowej ... 1. Mój adapter Ethernet, który widzę z mojego laptopa, to kontroler rodziny Realtek PCIe FE. WIFI to Ralink RT3290 802.11 Wifi Adapter. Czy są to szybkie karty ethernetowe lub gigabitowe? 2. Nie używam przełącznika. Podłączanie ONT bezpośrednio do routera Asus RT-56U 3. Czy 4 porty na modemie Asus RT-56U mają porty 100 Mb / s? 4. Niestety, nie ma szansy na wypróbowanie. Musisz iść kupić Cat 5e lub wyżej. FE to po prostu szybka sieć Ethernet. 100 Mb / s. Potrzebujesz gigabitów, aby uzyskać więcej niż 100 Mb / s.
Reply
#10

Zadzwoniłem do pomocy technicznej Singtel i rozmawiałem z nimi. Przez cały czas używam połączenia przewodowego z laptopa do routera. Po kilku rundach rozwiązywania problemów, korzystaniu z różnych przeglądarek (Firefox, IE, chrome), wyłączanie zapory sieciowej itd. Test prędkości wynosi około 98 Mb / s. On też jest dziwny, dlaczego dostaję tylko połowę prędkości, mimo że mój plan wynosi 200 Mb / s. Tak więc zorganizuje technikę, która przyjdzie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)