Poleć klawiaturę mechaniczną
#1

Chciałbym wymienić moją starą, tanią klawiaturę   Chcesz, żeby był mechaniczny, nie przejmuj się wymianą kluczy   dobre do pisania i grania. Naciśnij przycisk, ale czuję się szczęśliwy
Reply
#2

Jeśli wiesz, jak kupić z Taobao, idź do Taobao i wyszukaj "机械 键盘" Wiele tanich. Tylko upewnij się, że jest to prawdziwa klawiatura mechaniczna, a nie mechaniczne "czuć" Większość można uzyskać za mniej niż 40 ~ 50 $. Przełączniki są oczywiście chińskimi podróbkami czereśni. Przykładowy link Jeśli chcesz styl gry, Corsair K66, czerwone przełączniki Przełączniki Logitech G, Romer-G Przełączniki Coolermaster Masterkeys PRO S / M / L, Blue, Red, Brown. Osobiście lubię wersję Coolermaster M. Bez oprogramowania i niczego. bardzo klikalny z niebieskimi przełącznikami.
Reply
#3

Gdyby miał duży budżet, dostałbym Filco. Czy wielofunkcyjne jak młot również.
Reply
#4

Ark Law napisał: Gdyby miał duży budżet, dostałbym Filco. Czy wielofunkcyjne jak młot również. Drugi dat. Jeśli chcesz Filco, ale mały budżet może sprawdzić ikbc
Reply
#5

Tecware lub Armageddon. Tanie, wyposażone w RGB i wymienne przełączniki i klawisze. Jeśli nie podoba ci się, przełącznik zawsze może go wymienić .. po prostu podłącz i zmień. Markowe te wymagają "operacji" i ewentualnie lutowania (nie wszystkie Armageddon kb obsługuje hot swap) Próbowałem przed marką i nie. Podobne imo, ale ceny naprawdę ogromna różnica Tecware zachowuje ustawienia RGB po ponownym uruchomieniu komputera. Wiele markowe nie. <SGD 60 $ może otrzymać pełne klucze z 10-ty lub 70 SGD z RGB
Reply
#6

superzheny napisał: Chciałbym wymienić moją starą, tanią klawiaturę Chcesz, żeby był mechaniczny, nie przejmuj się wymianą kluczy dobre do pisania i grania. Naciśnij przycisk, ale czuję się szczęśliwy Przełącznik Cherry MX / Gateron Brown to Twój sposób na ...
Reply
#7

superzheny napisał: Chciałbym wymienić moją starą, tanią klawiaturę Chcesz, żeby był mechaniczny, nie przejmuj się wymianą kluczy dobre do pisania i grania. Naciśnij przycisk, ale czuję się szczęśliwy Armaggeddon MKA-3 dla TKL i MKA-7 dla pełnowymiarowych. Kupiłem mój MKA-3 za 40 USD + po zniżce na Lazada, ale najtaniej było podczas 1111/1212 dla MKA-7, gdzie sprzedano go za 39 USD. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A5000 za pomocą GAGT
Reply
#8

Techdynamic oczyszcza ich magiczną siłę w karuzeli. Blisko kosztu konsumpcyjnego w taobao i wygląda na przyzwoity dla mnie
Reply
#9

superzheny napisał: Chciałbym wymienić moją starą, tanią klawiaturę Chcesz, żeby był mechaniczny, nie przejmuj się wymianą kluczy dobre do pisania i grania. Naciśnij przycisk, ale czuję się szczęśliwy Kupiłem te frona tobo tanie n dobre
Reply
#10

Ark Law napisał: Gdyby miał duży budżet, dostałbym Filco. Czy wielofunkcyjne jak młot również. 5 lat liao mój pierwszy filco w biurze. Nadal działa poprawnie. Mój drugi bluetooth prawie 2 lata również bo tai ji. Znów szarlatanów, z drugiej strony lelelel.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)