GTX 970 dla monitora 3440 x 1440? Ogólne użycie, bez gier
#1

Cześć chłopaki,   Bawiąc się ideą uzyskania ultra szerokiego monitora o przekątnej 34 cali i częstotliwości 100 Hz do ogólnego użytku (surfowanie po sieci, produktywność, edycja filmów i zdjęć / wideo) W ogóle nie ma gier, używając 2-letniego GTX 970.   Czy ta karta może wspierać moje wykorzystanie? Dzięki.
Reply
#2

Właśnie zamówiłem x34p, używając zotac 970 obecnie czekając na 20 serii. Jeśli nikt ci nie odpowie, powiadomię cię, kiedy nadejdzie mój monitor
Reply
#3

powinny być w stanie obsługiwać do ogólnego użytku.
Reply
#4

To zdecydowanie więcej niż wystarczające
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: powinny być w stanie obsługiwać do ogólnego użytku. To nie jest "powinno być w stanie", "potwierdza wsparcie".
Reply
#6

Haha dzięki chłopaki za uspokojenie mnie 😀
Reply
#7

Właśnie uaktualniłem do drapieżnika x34p kilka tygodni temu i używam gtx970 podczas oczekiwania na dostarczenie mojego nowego systemu. Żadnych problemów w normalnych rzeczach, ff14 działa z prędkością 40 + fps. Zdecydowanie wystarczająco dobry dla ciebie.
Reply
#8

jeśli twoja karta ma displayport 1.2, powinna w przeciwnym razie szybka kontrola kalkulatora mówi, że 3440x1440 / 100 nie jest możliwe z hdmi 2.0
Reply
#9

Używam x34 z grafiką intel HD i działa idealnie nawet z filmami 1440p / 4k (jeśli chcesz być zabawny) Twoje 970 z pewnością rozwinie moją grafikę intel-hd.
Reply
#10

ragnarok95 napisał: To nie jest "powinno być w stanie", "potwierdza wsparcie". może jego ogólne użycie składa się z vr pxxx
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)