Czy g2a legit?
#1

Szukałem informacji w Google. Niektórzy twierdzą, że niektórzy mówią, że nie. Kupowaliście wcześniej?
Reply
#2

Kupiony. Aktywowany. Legit copy. Możliwość aktualizacji do systemu Windows 10. Kup bezpośrednio z g2a. Nie rynek.
Reply
#3

leon123456 napisał: Szukałem informacji w Google. Niektórzy twierdzą, że niektórzy mówią, że nie. Kupowaliście wcześniej? Kupiłem 2 gry wcześniej: Saint Rows 2 jako test i działało, więc kupiłem Battlefield Hardline przed premierą w cenie ~ 50 $ sgd zamiast oficjalnego 90 $ + sgd od Origin. Należy zwrócić uwagę na to, że mają tę tarczę G2A, która jest powtarzalna co miesiąc (S $ 2). Możesz go wyłączyć, ale ponowna aktywacja kosztuje nieco więcej. Zablokowałem już moje.
Reply
#4

Kupiłem Watch Dogs od nich za 5 USD i aktywowałem go na UPlay bez problemu. Bez dodatkowej opłaty za funkcje bezpieczeństwa. Z tego, co wiem, biorą klucze ze pudełkowych kopii gier / oprogramowania i sprzedają je online. Prawdopodobnie nie jest to w 100% legalne, ale to też nie jest piractwo. To, czy jesteś w porządku, zależy od ciebie.
Reply
#5

Windows 8.1 tylko 23 USD? bezpiecznie kupić?
Reply
#6

Tak to jest.
Reply
#7

G2A jest głównym sponsorem kilku czołowych zespołów gier w Europie. tak, powiedziałbym, że są tak samo wiarygodni, jak to tylko możliwe
Reply
#8

wideCDMA napisał: Windows 8.1 tylko 23 USD? bezpiecznie kupić? Jest bezpieczny, jak jest
Reply
#9

zobacz całą odpowiedź guru. Czuję się teraz bezpieczny. chciał kupić norton za jedyne około 3 dolarów rocznie. dobry interes
Reply
#10

leon123456 napisał: zobacz całą odpowiedź guru. Czuję się teraz bezpieczny. chciał kupić norton za jedyne około 3 dolarów rocznie. dobry interes lol. W rzeczywistości program antywirusowy otrzymał kopię OEM w SLS. Czasem z dobrej woli, jeśli jesteś stałym klientem do niektórych sklepów, mogą dać ci kopię, jeśli kupisz od nich dużo.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)