[DIY] Pełna kompilacja Amazon PC
#1

NOOOOOOOOOOOO DOA ....   piosenka tematyczna do tej kompilacji ...                 Spojler!         pojawiły się okrzyki.         Spojler!         Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Sprawa dotarła w idealnym stanie                      Spojler!         łagodne przetaktowanie ..   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz        zdenerwowany system fotki i zarządzanie kablami ...         Spojler!         Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

wciąż czekam, aż moje części się połączą ... lazada, amazon, sls, budowanie rakuten
Reply
#3

Czekam też na mój G3258 - amazon R9 285 - Newegg Ram - Newegg Przypadek - Lazada Liquid Cooler - Lazada Płyta główna - Simlim PSU - Simlim
Reply
#4

ond, dlaczego dostałeś zasilacz od amazonka? Czy to nie amerykańska głowica 2-pinowa?
Reply
#5

Uszkodzenie postu, pls
Reply
#6

Beepok napisał: ond, dlaczego dostałeś zasilacz od amazonka? Czy to nie amerykańska głowica 2-pinowa? tak, mam zapasowy 3-pinowy kabel zasilający. więc wszystko jest dobrze ...
Reply
#7

Beepok napisał: ond, dlaczego dostałeś zasilacz od amazonka? Czy to nie amerykańska głowica 2-pinowa? Niektóre zasilacze (jak mój AX860) są automatycznie dostosowywane do 110-240. Tak długo jak korzystasz z naszego brytyjskiego kabla z wtyczką 3 UK, wszystko jest w porządku. Inny zasilacz ma przełącznik do zmiany bieżących ustawień.
Reply
#8

dziękuję, myślałem, że mobo nie może być wysłane z amazon do sg one ... tego dnia próbowałem kupić wszystkie mobo, które mówią niedostępne do wysyłki poza nami
Reply
#9

Beepok napisał: dziękuję, myślałem, że mobo nie może być wysłane z amazon do sg one ... tego dnia próbowałem kupić wszystkie mobo, które mówią niedostępne do wysyłki poza nami używany hopshop dla mobo ...
Reply
#10

Brachu, Ur CPU .. 5820K kupujesz od Amazon, czy to jest tańsze? Widzę teraz 383 USD, ale SLS sprzedał 541 nia. 383 USD nadal zawierają GST?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)