2 iTune w jednym komputerze
#1

Czy ktoś tam wie, czy 02 x iTune może być zainstalowany na komputerze 01x? Moja żona n Dzielę się tym samym komputerem, ale obaj mamy iPhone'a, który ma inne wymagania muzyczne. Pls podziel się swoją wiedzą, dzięki .....
Reply
#2

awbrian napisał: Czy ktoś tam wie, czy 02 x iTune może być zainstalowany na komputerze 01x? Moja żona n Dzielę się tym samym komputerem, ale obaj mamy iPhone'a, który ma inne wymagania muzyczne. Pls podziel się swoją wiedzą, dzięki ..... Zrób inne konto systemowe dla każdego z Ciebie. Potrzebujesz tylko jednej kopii oprogramowania, zawartość odnosi się do różnych kont systemowych. Spróbuj.
Reply
#3

Wielkie dzięki, spróbuję
Reply
#4

davidktw napisał: Zrób inne konto systemowe dla każdego z Ciebie. Potrzebujesz tylko jednej kopii oprogramowania, zawartość odnosi się do różnych kont systemowych. Spróbuj. Nie potrzebujesz la, przytrzymaj shift i kliknij dwukrotnie na iTunes. Po prostu utwórz oddzielne konto dla swojej żony. Używam iTunes na moim komputerze z 4 oddzielnymi kontami dla 2 iPadów i 2 iPhone'ów.
Reply
#5

Wiem, że robię, to tworzę inną playlistę ... Mogę robić niewłaściwą rzecz ... lol
Reply
#6

JAson1980 napisał: Nie potrzebujesz la, przytrzymaj shift i kliknij dwukrotnie na iTunes. Po prostu utwórz oddzielne konto dla swojej żony. Używam iTunes na moim komputerze z 4 oddzielnymi kontami dla 2 iPadów i 2 iPhone'ów. Dobra, twoja metoda działa, ale jeśli się nie mylę, musisz trzymać klawisz Shift za każdym razem, gdy potrzebujesz zmienić bibliotekę w prawo? Moja sugestia, która mieści się w pierwszej metodzie, będzie bardziej prosta i bezproblemowa. Będę polecał TS, jak korzystać z wielu iPodów, iPadów lub iPhone'ów z jednym komputerem, aby uzyskać bardziej kompletną ofertę od Apple.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)