Pomoc w zakupie przedłużacza WiFi / WAP / powerline / etc.
#1

Cześć, tam   Zastanawiam się nad zakupem czegoś, co pomoże mi połączyć się z Internetem, obecnie w moim pokoju zaczynają działać złe połączenia z internetem i nie mogę nawet oglądać filmów na YouTube w rozdzielczości 480p, połączenie znika z porządku na 5 minut.   Słyszałem, że istnieje urządzenie, w którym podłączasz jeden do swojego routera, a drugi do komputera i podobno jest jak bezprzewodowy kabel sieci Ethernet, ale nie pamiętam, jak to się nazywa.   Wskazówki na cokolwiek innego są również mile widziane.   Obecnie używam extender Cisco WiFi, ale wydaje mi się, że jest opóźniony w stosunku do mojego połączenia internetowego, nie wiem dlaczego, dlatego szukam sposobu na zastąpienie.
Reply
#2

Masz na myśli wtyczki homeplug / powerline? Zdobądź te z portem Gigabit Ethernet
Reply
#3

Sineoji homeplugs
Reply
#4

powinieneś przeskanować otaczające Cię kanały Wi-Fi, aby określić mniej zatłoczony kanał, a następnie zmienić istniejącą Wi-Fi na ten kanał, aby wypróbować pierwszy. Dla Androida użyłem tej aplikacji o nazwie analizator wifi.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)