Chromecastowi ? Lub " Anycast ' ?
#1

cześć   Próbuję podłączyć tablet (stary Samsung Note 10.1 ) do mojego większego telewizora LG .   Zazwyczaj strumień pokazy z witryn takich jak Chiny , Funshion LeTV .. itp na moim tablecie. Czy mogę wiedzieć, czy Chromecast współpracuje z takich stron ? Zostały poszukiwania w Internecie, ale nie można znaleźć jednoznacznej odpowiedzi ..   Myślę, że istnieją również pewne imitacją Chin ' Chromecastowi ", który obiecuje strumieniowo z takich witryn. , takich jak " anycast " itd ? Jest to wskazane ?   Widziałem wiele osób rozstrzygających ich Chromecastem tu jednak .   Wszelkie porady mile widziane. z góry dziękuję.
Reply
#2

Mówisz o dublowanie ekranu ? W takim przypadku trzeba sprawdzić , czy tablet wsparcia go z telewizorem. Kupiłem te Chinami " chromecast ", które po prostu odzwierciedla to, co widzisz na tablecie na telewizorze. To załatwia sprawę . Nie jestem właścicielem Chromecastów więc nie mogę ci pomóc .
Reply
#3

Najnowsze Chromecastowi aplikacja ekran wsparcie mirroring . Pobierz go, jeśli cena jest $ 35 Alternatywnie kupić ezcast z shopee aplikacji $ 11 przed rabatami Zarówno dostaje zadanie Jeśli ur Samsung wsparcia note MHL , wystarczy kupić $ 7 MHL Kabel HDMI
Reply
#4

Shopee dostali EzCast Chromecastem klona , który wydawał się lepszy niż oryginalny innowacji Google działa lol ...
Reply
#5

cześć! Dzięki za radę .. Mój tablet nie obsługuje MHL tak źle. Jest to pierwsza generacja tablet Samsung Note 10.1 . Dzięki za zaleceniem w sprawie Ezycast .. Jak mogę sprawdzić , czy mój tablet jest kompatybilny z EzyCast ? Jest EzyCast łatwe w konfiguracji ? lol Niestety noobem .. w zasadzie moim celem jest po prostu chcą oglądać te dramaty z Chin stron w moim większy telewizor LCD .. i nie trzeba uważać na małe tabletki ... nie jestem pewien , czy to się nazywa ' ekran mirroring " ..
Reply
#6

Nie powinno być problemu - po prostu spróbuj pobrać aplikację Chromecast . Jeśli można go zainstalować , co oznacza, że jest on zgodny. Korzysta z Wi -Fi, aby nawiązać łączność , a reszta jest obsługiwane przez aplikację i klucza podłączonego do telewizora. Można odwołać się do naszego wczesnego przeglądu na dobry pomysł: - http://www.hardwarezone.com.sg/revie...reaming-dongle wickedpork napisał: cześć! Dzięki za radę .. Mój tablet nie obsługuje MHL tak źle. Jest to pierwsza generacja tablet Samsung Note 10.1 . Dzięki za zaleceniem w sprawie Ezycast .. Jak mogę sprawdzić , czy mój tablet jest kompatybilny z EzyCast ? Jest EzyCast łatwe w konfiguracji ? lol Niestety noobem .. w zasadzie moim celem jest po prostu chcą oglądać te dramaty z Chin stron w moim większy telewizor LCD .. i nie trzeba uważać na małe tabletki ... nie jestem pewien , czy to się nazywa ' ekran mirroring " ..
Reply
#7

wickedpork napisał: cześć! Dzięki za radę .. Mój tablet nie obsługuje MHL tak źle. Jest to pierwsza generacja tablet Samsung Note 10.1 . Właściwie, to nie. Trzeba Samsung 30 - pin Adapter MHL dla tabletek. To może być przerwane , więc trudno znaleźć .
Reply
#8

no kupują ezycast chromecast jest lepsza
Reply
#9

Mam zestaw kupiłem amazon jakiś czas temu . Czy są jakieś problemy porównywalności go używać ? przyczyni się do ograniczenia zawartości ?
Reply
#10

daniel 83 napisał: nie kupuj ezcast chromecast lepiej Pomoże to czy można wyjaśnić, co sprawia chromecast lepiej ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)