Potrzebna pomoc dotycząca GPU
#1

Cześć,   Potrzebuję rad. Mój komputer nagle nie wykryje mojego GPU Asus strix 1080Ti. I tylko wydruki wyjściowe pochodzą ze zintegrowanej grafiki. Mobo to gigabajt b85m-d3h. PSU sezonowe m12ii 600w.   Próbowałem zresetować mój komputer. Procesorowi udało się wyświetlić dane wyjściowe z GPU. Jednak po ponownym uruchomieniu komputera mój monitor nie wyświetla ponownie sygnału. Musiałem wymusić wyłączenie, przytrzymując przycisk zasilania. Następnie włącz przycisk zasilania, aby ponownie włączyć wyświetlanie z GPU. Następnego dnia próbowałem zasilić mój komputer, znowu brak sygnału z mojego monitora. Wyświetlane są tylko z zintegrowanej karty dvi-d podłączonej do mojego telewizora. A teraz nie ma sygnału nawet po zresetowaniu komputera.   Próbowałem wyłączyć igtx w biosie, ale nie pomogłem. Musisz zresetować cmos, aby włączyć wyświetlanie zintegrowanego gtx. Główny wyświetlacz pokazany w biosie to już pci-e 1
Reply
#2

Usunąłem także i wznowiłem mój procesor graficzny w gnieździe pci 16. GPU ma moc od led. Nie jestem pewien, czy to mój umierający mobo, czy co. Cholera się martwi
Reply
#3

Aktualizacja: teraz zresetuję komputer i mój GPU znów działa. Byłem cały czas podłączony do DP, aby monitorować dvi-d do TV. Monitoruj jako główny ekran. Jednak zawsze, gdy zacznę mój komputer, bios załaduje się na moją telewizję zamiast monitora, a następnie ponownie wyświetli się na monitorze podczas ładowania ekranu okna. (Nawet, jeśli pokażę tylko pierwszy ekran) Spróbuję ponownie zainstalować sterowniki i tylko jedno połączenie z moim monitorem, aby sprawdzić, czy będzie ten sam problem, czy nie
Reply
#4

Wygląda na to, że może się nie powieść mobo.
Reply
#5

aktualizacja 2: jeśli podłączę 2 kable, DP do mojego monitora jako podstawowy, DVI-D do TV, BIO nadal wyświetla się na ekranie telewizora tylko przed zalogowaniem się do systemu Windows, a następnie monitor będzie miał ekran. Nie mogę zrestartować komputera, ilekroć uruchamiam, mój monitor nie ma sygnału, a procesor będzie generował sygnał dźwiękowy, co 30 sekund. Musiałem wymusić wyłączenie, a następnie włączyć zasilanie. Alternatywą jest wyłączanie i włączanie zamiast restartowania.
Reply
#6

Ile lat ma Twój PSU sezonowy zasilacz 600 Mw?
Reply
#7

Kupiłem go z drugiej ręki przez carousell.
Reply
#8

próbowałeś drugiego slotu?
Reply
#9

lollibob napisał: aktualizacja 2: jeśli podłączę 2 kable, DP do mojego monitora jako podstawowy, DVI-D do TV, BIO nadal wyświetla się na ekranie telewizora tylko przed zalogowaniem się do systemu Windows, a następnie monitor będzie miał ekran. To normalne. Korzystając z podobnej konfiguracji, mój komputer pokaże ekran bios w moim telewizorze LCD, a gdy okno zasięgu wyświetli się na moim monitorze. Jeśli połączysz używając tylko mojego monitora, ekran bios i okna pokażą się na moim monitorze. Upewnij się, że łączysz się używając tylko swojego Dgpu lub igpu. Nie można jednocześnie łączyć się z igpu i Dgpu. Więc nie jestem pewien, co próbujesz tam zrobić. lollibob napisał: aktualizacja 2: Nie mogę zrestartować komputera, ilekroć uruchamiam, mój monitor nie ma sygnału, a procesor będzie generował sygnał dźwiękowy, co 30 sekund. Musiałem wymusić wyłączenie, a następnie włączyć zasilanie. Alternatywą jest wyłączanie i włączanie zamiast restartowania. Nie jestem pewien, jaki jest problem z tego, jak opisujesz problem. Masz na myśli, że nie możesz uruchomić systemu Windows i utknął na ekranie po każdym uruchomieniu komputera?
Reply
#10

lollibop napisał: Kupiłem go z drugiej ręki przez karuzelę. To mnie martwi.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)