Dziwny problem z routerem bezprzewodowym Linksys EA7500v2
#1

Cześć wszystkim,   Zastanawiam się tylko, czy ktoś wie, co może spowodować ten problem.   Mam odbiornik TV z Androidem, który znajduje się za wspomnianym powyżej routerem bezprzewodowym i jest podłączony kablem ethernetowym. Z jakiegoś powodu aplikacja RSS Player nie może przesyłać strumieniowo żadnych filmów i zawsze wyświetla komunikat o błędzie "Nie można odtwarzać wideo". Nie ma problemu z dostępem do Internetu z innych aplikacji na pudełku.   Próbowałem wyłączyć wszystkie zapory ogniowe lub funkcje bezpieczeństwa, takie jak inspekcja pakietów stanowych, a nawet umieścić adres IP skrzynki odbiorczej w strefie DMZ, ale problem pozostaje.   Próbowałem wtedy wymienić router bezprzewodowy na oprogramowanie układowe Asada N56U z oprogramowaniem Padavan, a odtwarzacz RSS działa dobrze.   Jakiejś pomocy tutaj, chłopaki? TIA!
Reply
#2

orzechy napisał: Cześć wszystkim, Zastanawiam się tylko, czy ktoś wie, co może spowodować ten problem. Mam odbiornik TV z Androidem, który znajduje się za wspomnianym powyżej routerem bezprzewodowym i jest podłączony kablem ethernetowym. Z jakiegoś powodu aplikacja RSS Player nie może przesyłać strumieniowo żadnych filmów i zawsze wyświetla komunikat o błędzie "Nie można odtwarzać wideo". Nie ma problemu z dostępem do Internetu z innych aplikacji na pudełku. Próbowałem wyłączyć wszystkie zapory ogniowe lub funkcje bezpieczeństwa, takie jak inspekcja pakietów stanowych, a nawet umieścić adres IP skrzynki odbiorczej w strefie DMZ, ale problem pozostaje. Próbowałem wtedy wymienić router bezprzewodowy na oprogramowanie układowe Asada N56U z oprogramowaniem Padavan, a odtwarzacz RSS działa dobrze. Jakiejś pomocy tutaj, chłopaki? TIA! Spróbuj zmienić DNS?
Reply
#3

dryteletubby napisał: Spróbuj zmienić DNS? Och, zapomniałem wspomnieć .. Próbowałem używać google dns 8.8.8.8, ale problem pozostał.
Reply
#4

Nie jestem pewien, jak działa odtwarzacz RSS, może twój router Linksys ma wyłączone upnp uniemożliwiające otwarcie portów?
Reply
#5

dryteletubby napisał: Nie jestem pewien, jak działa odtwarzacz RSS, może twój router Linksys ma wyłączone upnp uniemożliwiające otwarcie portów? Hmm, myślałem, że upnp wpłynie tylko na media w lokalnej sieci. Chyba nie zaszkodzę wyłączenia go do przetestowania. Spróbuję tego później wieczorem. Dzięki!
Reply
#6

orzechy napisał: Hmm, myślałem, że upnp wpłynie tylko na media w lokalnej sieci. Chyba nie zaszkodzę wyłączenia go do przetestowania. Spróbuję tego później wieczorem. Dzięki! Upnp jest automatycznie przekazywany do portów. Programy takie jak torrenty używają upnp do otwierania portu. Wyłączenie oznacza, że musisz ręcznie przesuwać do przodu. Nie jestem pewien, czy twój odtwarzacz RSS wymaga przekierowania portu.
Reply
#7

dryteletubby napisał: Upnp jest automatycznie przekazywany do portów. Programy takie jak torrenty używają upnp do otwierania portu. Wyłączenie oznacza, że musisz ręcznie przesuwać do przodu. Nie jestem pewien, czy twój odtwarzacz RSS wymaga przekierowania portu. O, rozumiem. Palce przekroczyły to upnp.
Reply
#8

Właśnie sprawdziłem i zdałem sobie sprawę, że UPnP zawsze było włączone, więc domyślam się, że to nie to.
Reply
#9

Jaka jest wersja oprogramowania twojego ea7500v2? Czy to najnowszy? Wysłane z Salt of the Land za pomocą GAGT
Reply
#10

Ah-Pin-Kor napisał: Jaka jest wersja oprogramowania twojego ea7500v2? Czy to najnowszy? Wysłane z Salt of the Land za pomocą GAGT Tak, to najnowsze oprogramowanie układowe 2.0.5.186189.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)