HWZ Lab: Old Inventory Clean-up (SFF PC)
#1

Shuttle SN21G5 (GeForce 6100, Athlon 64 / FX) - zarezerwowany   Shuttle SX38P2 (Intel X38) - zarezerwowany   Shuttle SB75G2 (Intel 875P) - zarezerwowany   Shuttle Zen XPC ST62K - zarezerwowany   Shuttle SB81P (Intel 915G) - zarezerwowany   Shuttle SN95G5 (nForce 3) - zarezerwowany   Shuttle ST20G5 (Radeon Xpress 200) - zarezerwowany   AOpen XCCube EX18 (nForce 2)   AOpen XCCube EZ65 (Intel 865G)   AOpen XCCube EX915 (Intel 915G)   Soltek Qbic EQ3401M   Soltek Qbic EQ3801MW   MSI Mega 180     Daj mi znać, jeśli ktoś jest zainteresowany?   - Kto pierwszy ten lepszy. - Do zebrania z biura SPH Magazines (82 Genting Lane). - Następny okres zbiórki to 11 i 12 kwietnia, najlepiej wieczorem, po godzinie 18.00 - Nie możemy określić dokładnego stanu tych produktów i nie można uzyskać dalszego wsparcia. Weź to tak jak jest.
Reply
#2

Czy mogę poprosić o Shuttle SX38P2?
Reply
#3

Czekam na Dell SFF, potrzebuję własnego zasilacza SFF, aby ożywić martwego Dell SFF.
Reply
#4

Masz na myśli Dell Zino HD? Jeśli tak, mam to również, jeśli chcesz. commach napisał: Czekam na Dell SFF, potrzebuję własnego zasilacza SFF, aby ożywić martwego Dell SFF.
Reply
#5

czy mogę mieć Shuttle SN21G5 zamiast NAS Bardziej sensowne jest używanie go jako bezgłowego serwera
Reply
#6

Dr.Vijay napisał: Masz na myśli Dell Zino HD? Jeśli tak, mam to również, jeśli chcesz. Nie tej serii. Dell OptiPlex 780SFF, zasilacz jest zastrzeżonym zasilaczem SFF wykorzystującym złącze mini 24-stykowe dla płyty głównej. Masz martwy system z powodu wadliwego zasilacza, obecnie ważącego opcję pobrania jednej z Taobao lub przełożenia innych pracujących komponentów do alternatywnego systemu (jeśli jest dostępny). Ból w tyłku, aby uzyskać własny zasilacz SFF z SLS, został zacytowany jako najtańszy 70 USD za zużytą jednostkę zastępczą.
Reply
#7

commach napisał: Nie tej serii. Dell OptiPlex 780SFF, zasilacz jest zastrzeżonym zasilaczem SFF wykorzystującym złącze mini 24-stykowe dla płyty głównej. Masz martwy system z powodu wadliwego zasilacza, obecnie ważącego opcję pobrania jednej z Taobao lub przełożenia innych pracujących komponentów do alternatywnego systemu (jeśli jest dostępny). Ból w tyłku, aby uzyskać własny zasilacz SFF z SLS, został zacytowany jako najtańszy 70 USD za zużytą jednostkę zastępczą. Możesz również rozważyć użycie kabla konwertera, jeśli masz dostępny regularny zasilacz SFF https://www.ebay.com/itm/ATX-Power-S...75.c100623.m-1
Reply
#8

Koenig168 napisał: Możesz również rozważyć użycie kabla konwertera, jeśli masz dostępny regularny zasilacz SFF https://www.ebay.com/itm/ATX-Power-S...75.c100623.m-1 Dzięki stary. Problem polega na tym, że na początku nie mam działającego zasilacza SFF. Tak więc, albo kupuj od TB, albo uzyskaj alternatywny system, jeśli muszę wydać blisko 100 $, aby naprawić go lokalnie. https://item.taobao.com/item.htm?spm...id=38408020148
Reply
#9

Wah super stara szkoła. Soltek !!!
Reply
#10

dryteletubby napisał: czy mogę mieć Shuttle SN21G5 zamiast NAS Bardziej sensowne jest używanie go jako bezgłowego serwera Czy mogę wtedy mieć nasi?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)