1700x lub 8700k? Do gier.
#1

Właśnie dostałem swoje 1700x .. Myśląc o tym, żeby zmienić to na 8700k.   Działa w rozdzielczości 1080ti
Reply
#2

8700K .... Kupuj pod wpływem impulsu?
Reply
#3

skoro już prześmiesz 1700x liao po prostu idź 1700x lo
Reply
#4

Nie pod wpływem impulsu, ale koleś ciągle mówi, że ryzen lepiej kończy się, że dostałem ryzena. Jutro zadzwonię do nich z prośbą o zmianę
Reply
#5

U zmiany ryzen na intel, potrzebujesz również płyty głównej. Równie dobrze może wskazać cel twojej budowy. I inne zakupione części, a także budżet, jeśli w ogóle.
Reply
#6

Prawdziwe pytanie brzmi, czy rzeczywiście możesz odróżnić. 1700x jest już bardzo dobry.
Reply
#7

Intel z pewnością ma przewagę jeśli chodzi o gry, ale nie sądzę, że różnica jest ogromna. Oba procesory zapewniają płynną pracę.
Reply
#8

shadow84 napisał: U zmiany ryzen na intel, potrzebujesz również płyty głównej. Równie dobrze może wskazać cel twojej budowy. I inne zakupione części, a także budżet, jeśli w ogóle. Właśnie dostałem to dzisiaj tylko kilka godzin temu lol. Jeszcze nic nie dotykaj. Muszę zmienić mobo ram i cpu. Różnica w cenie bardzo niewiele.
Reply
#9

Zmień tylko mobo i cpu. Ram jest w porządku pozostać. 8700K jest lepsze w grach, szczególnie w przypadku gier o dużej liczbie klatek, takich jak cs go i overwatch, w przypadku monitora o wysokiej częstotliwości odświeżania> 120 hz (> 120 fps do dopasowania). Jeśli tylko 1440p lub 4k przy 60Hz, to trzymanie się Ryzena jest w porządku, ponieważ nie będzie żadnej znaczącej różnicy.
Reply
#10

watzup_ken napisał: Intel z pewnością ma przewagę jeśli chodzi o gry, ale nie sądzę, że różnica jest ogromna. Oba procesory zapewniają płynną pracę. Głównie hype. Intel ma przewagę, ale tylko w ograniczonych sytuacjach procesora. Jeśli spojrzysz na ławki, są one w rozdzielczości 1080p i używają GTX 1080 lub 1080Ti. Gra na 1440 lub 4K lub użyj GTX 1070 lub niższego i nie będzie znaczącej różnicy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)