Mały remont - karta graficzna
#1

Cześć chłopaki,   Ostatnio moja karta graficzna po prostu ustępuje (zakładam, że jest to karta graficzna, kiedy wyjmuję kartę, którą mój komputer może uruchomić, z kartą graficzną, nie może uruchomić się w oknie lub ekran jest pusty).   Idealnie byłoby wydać tak mało, jak to tylko możliwe, więc prawdopodobnie potrzebujemy zalecenia, jaką kartę graficzną uzyskać. Tylko niektóre z gier, np. Dota i starcraft. Poniżej znajduje się moja aktualna stara specyfikacja sprzętu.   PU + MB: Intel Core i5-4440 + MSI B85M G43 Monitor: DELL S2340L Zasilacz: Seasonic 550W G series 80 Plus złoty PRZYPADEK: Wartość Sharkoon REX3 Pamięć RAM: Crucial DDR3-1600 CL9 8 GB Hardisk: Samsung SSD 850 EVO 500 GB Samsung SSD 840 EVO 120 GB Samsung HD103SJ   GPU: PowerColor R9-270 2GB TurboDuo   TIA!
Reply
#2

Prawdopodobnie najpierw będziesz chciał przetestować GPU w innym miejscu. Czasami otwiera się gniazdo PCI-E, co jest częstym problemem dla Haswell i starszych kart
Reply
#3

Czy masz tutaj jakieś zalecenia dotyczące karty graficznej? Wypróbowałem inną starą kartę w gnieździe i działa, wygląda na to, że nie jest to problem z gniazdem.
Reply
#4

Wystarczy chwycić sekundę, która miała 750ti, idzie całkiem tanie, może nawet znaleźć poniżej 50 $. W przeciwnym razie uzyskaj 1050ti
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)