Zmiana Telco
#1

Witam wszystkich,   Mój kontrakt z firmą Singtel wkrótce się kończy. Myślenie o przełączeniu MyRepublic, które uważam za atrakcyjne dla mojej promocji.   Czy będzie to ból głowy podczas zmiany Telco? Wszelkie zmiany, które muszę przejść, szczególnie w połączeniach. Czy mogę ponownie korzystać z routera z Singtel?   Pomoc bardzo ceniona.
Reply
#2

Wystąpi opóźnienie w aktywacji drugiego portu. Nie można użyć z powrotem routera SingTel.
Reply
#3

Po pierwsze jesteś zadowolony z obecnego dostawcy Internetu. Jeśli tak, dlaczego nie kontynuować, ponieważ następny dostawca usług internetowych może nie być lepszy. Wynagrodzenie. * Obowiązują opłaty za zakończenie. * Oczekiwanie na NetLink Trust i dostawcę usług internetowych, aby zainstalować i aktywować nową rejestrację w oddzielnym apptie, jeśli takie istnieje. + Router zależy od modelu. Dla planu 1 Gbps, który jest dostarczany z bezpłatnym routerem.
Reply
#4

Przejście na Starhub jest dość szybkie. Zajmuje mniej niż 2 tygodnie na światłowodowe sieci szerokopasmowe i telewizję kablową.
Reply
#5

jangwl napisał: Przejście na Starhub jest dość szybkie. Zajmuje mniej niż 2 tygodnie na światłowodowe sieci szerokopasmowe i telewizję kablową. Czy musisz zapłacić jakiekolwiek opłaty, nawet jeśli nie ma umowy? (Zmień Telco)
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)