Sineoji PL1800E Wtyczka wspierająca
#1

Ten wątek oficjalnie zmienia nazwę na - Sineoji PL1800E Plug Support Thread
Reply
#2

pobierz bah ... Power Packet Utility .... jeśli używasz tego samego
Reply
#3

alamakazim napisał: pobierz bah ... Power Packet Utility .... jeśli używasz tego samego Próbowałem .......... nie mogę delect plug liao ...
Reply
#4

trichard napisał: Próbowałem .......... nie mogę delect plug liao ... Drogi Trichardzie, Pobrane narzędzie zasilające jest przeznaczone tylko dla wtyczek Homeplug z następującymi modelami, takimi jak PL500E, PL500EP, PL504E, PL600EG i PL600EPG. Obecnie dostosowujemy narzędzie do PL1800E i zostanie ono przesłane do naszej witryny w celu pobrania. Sineoji
Reply
#5

Sineoji napisał: Drogi Trichardzie, Pobrane narzędzie zasilające jest przeznaczone tylko dla wtyczek Homeplug z następującymi modelami, takimi jak PL500E, PL500EP, PL504E, PL600EG i PL600EPG. Obecnie dostosowujemy narzędzie do PL1800E i zostanie ono przesłane do naszej witryny w celu pobrania. Sineoji Hej .......... miło cię usłyszeć ..... kiedy narzędzie może wkrótce nadejść?
Reply
#6

Sineoji napisał: Drogi Trichardzie, Pobrane narzędzie zasilające jest przeznaczone tylko dla wtyczek Homeplug z następującymi modelami, takimi jak PL500E, PL500EP, PL504E, PL600EG i PL600EPG. Obecnie dostosowujemy narzędzie do PL1800E i zostanie ono przesłane do naszej witryny w celu pobrania. Sineoji Uważam, że jestem jednym z niewielu wczesnych testerów wersji beta ......... Łączę go z TPLink AV500 i działa dobrze ...
Reply
#7

trichard napisał: Hej .......... miło cię usłyszeć ..... kiedy narzędzie może wkrótce nadejść? Drogi Trichard Narzędzie do PL1800E będzie dostępne pod koniec września. Sineoji
Reply
#8

@trichard, LAN Speed Lite (bezpłatny) może być dobrym przewodnikiem. Dobry przewodnik, ponieważ nadal nie jest tak precyzyjny. Mierzy rzeczywistą szybkość transferu LAN między 2 punktami, a nie teoretyczną prędkość PHY linii energetycznej, która nigdy nie jest osiągalna podczas transferu w świecie rzeczywistym. Pliki do pobrania
Reply
#9

cześć wszystkim, czy możesz doradzić, kto może mieć PL1800E w Singapurze? Zadzwoniłem do Funnan Challenger, ale nie mieli w magazynie i nie byli pewni, kiedy mogą go otrzymać w magazynie. Dziękuję Ci ! gaha
Reply
#10

gahabana napisał: cześć wszystkim, czy możesz doradzić, kto może mieć PL1800E w Singapurze? Zadzwoniłem do Funnan Challenger, ale nie mieli w magazynie i nie byli pewni, kiedy mogą go otrzymać w magazynie. Dziękuję Ci ! gaha gaha, Sineoji PL1800E jest dostępny we wszystkich sklepach Challenger, w tym w Funan. W programie Challenger Funan dostępna jest dostępność zapasów. Sineoji
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)