Pomoc - do konwersji CD do thumbdrive
#1

cześć   Teraz dni z ultrabook itp. nie pochodzą one z odtwarzaczem CD . Mam wiele programów ( np instalacji MS Office i kilka gier itd) , które są w formacie CD lub DVD i muszę zainstalować.   jedna opcja jest uzyskanie zewnętrznego napędu CD ,   Słyszałem, że istnieje inny sposób .. konwertować pliki w niektórych formatach , które mogą być wprowadzone do dysku twardego lub pamięci USB , a następnie można załadować / zainstalować pliki stamtąd ... coś jak pliki ISO ?   jak mój instalacji MS Office na CD ...   gdzie mogę dostać program .. ( mam nadzieję, że jest on wolny ...)   Wielkie dzięki za pomoc
Reply
#2

Zacytować: Pomoc - do konwersji CD do thumbdrive Nie, u nie może konwertować CD do pamięci flash - nie aż tak nauka góry, że można łatwo zmienić strukturę molekularną materii.
Reply
#3

jeśli u're mówi o zawartości płyty CD , u mieć 2 opcje . 1. Jeżeli płyta nie jest zabezpieczona , po prostu skopiować zawartość do ur thumbdrive . 2. jeżeli płyta jest chroniony, u będzie musiał zgrać lub duplikat CD w formacie ISO. Jednak pewne zabezpieczenie nie może być łatwo pokonana. Można rozważyć te proste programy , np . UltraISO lub Alcohol 120 .
Reply
#4

Nie trzeba konwertować CD do jakiejkolwiek formy przekazu , aby umożliwić instalację. Ponieważ jesteś myśleć robić to musisz mi za pomocą stacjonarnego / laptopa z pracy napędu optycznego. Podziel napęd optyczny na dowolnym komputerze stacjonarnym lub laptopie , a następnie uzyskać dostęp do udostępnionego napędu optycznego Aby zainstalować aplikację za pośrednictwem sieci.
Reply
#5

commach napisał: Nie trzeba konwertować CD do jakiejkolwiek formy przekazu , aby umożliwić instalację. Ponieważ jesteś myśleć robić to musisz mi za pomocą stacjonarnego / laptopa z pracy napędu optycznego. Podziel napęd optyczny na dowolnym komputerze stacjonarnym lub laptopie , a następnie uzyskać dostęp do udostępnionego napędu optycznego Aby zainstalować aplikację za pośrednictwem sieci. W jaki sposób mogę to zrobić " udział " za pośrednictwem sieci bezprzewodowej . Jeśli uda dan wielki!
Reply
#6

Ewentualnie, jeśli masz komputer wyposażony w napęd optyczny , należy go skopiować zawartość płyty w swojej pamięci flash . Powinieneś być w stanie uruchomić plik instalacyjny z pamięci flash na swoim ultrabook .
Reply
#7

idone2u napisał: W jaki sposób mogę to zrobić " udział " za pośrednictwem sieci bezprzewodowej . Jeśli uda dan wielki! Jeśli używasz Windows7, należy nacisnąć prawym przyciskiem na napędzie optycznym następnie wybrać " podzielić się z "> Udostępnianie zaawansowane > Sprawdź "Udostępnij ten FOLDE r" > Zastosuj > OK. Przejdź do Centrum sieci i udostępniania > Zmień zaawansowane ustawienia udostępniania > " Wyłącz udostępnianie chronione hasłem " na razie > Zapisz zmiany . Można go włączyć ponownie po zrobić instalację. Po wykonaniu powyższych czynności , dostęp do udostępnionego napędu optycznego poprzez MyComputer > Sieć w panelu po lewej stronie najniższego ikoną ultrabook .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)