[News] NVIDIA tworzy dwa procesory graficzne Star Wars Titan Xp dla zwolenników Zakon
#1

Karta graficzna NVIDIA Titan Xp jest teraz oficjalnym produktem Star Wars, z dwoma różnymi wzorami dla zwolenników Zakonu Jedi i Imperium Galaktycznego.     Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

1,2K USD. ŁAŁ Osiągnij sg shore może 1,8k?
Reply
#3

Przepraszam. Uważam to za brzydkie
Reply
#4

Myślę, że mają dużo więcej nie można sprzedać. Później zrób to wszystko i oc to i sprzedać ..... haha
Reply
#5

Czy następnym razem mogę mieć wydanie Avengers? Liga Sprawiedliwości jest również prawdopodobna od czasu premiery filmu.
Reply
#6

Titan XP do lelong consperm i hoot ...
Reply
#7

Właściwie to tak jak kiedyś. Rozmyślam, żeby zamówić. Nie dlatego, że jestem fanem gpusu, ale jestem fanem gwiezdnych wojen.
Reply
#8

Wah piangz używa czerwonych n zielonych diod, które mogą oznaczać cenę gaogao
Reply
#9

Illusionist 85 napisał: Wah piang używa czerwonych i zielonych diod LED, które mogą oznaczyć cenę, którą gaogao może wymieszać z SLi? lub musisz wybrać imperium x 2 lub rebeliantów x 2? Martwię się, czy mix będzie niebieski lol
Reply
#10

CrispyPeddler napisał: Myślę, że mają dużo więcej nie można sprzedać. Później zrób to wszystko i oc to i sprzedać ..... haha Zamiast obniżać cenę Txp, używają tego marketingowego nonsensu, żeby sprzedawać swoje rzeczy. Volta jest tylko 3-6 miesięcy, kup teraz z pewnością pożałujesz później lol.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)