Czy wypalam mój zasilacz?
#1

Tak więc, używam tego małego starego sprzętu z kartami i7 4770k i Asus MARS 760 (karta Dual GTX 760) w Asrock M8 (wersja Z87)     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz     http://www.asrock.com/nettop/Intel/M8%20Series/   I miałem ekran 1920 X 1200, który ładował urządzenie i mój watomierz, rysował się jak 400W, kiedy prowadziłem nowoczesne gry.   Teraz uaktualniłem mój ekran, a pobór mocy wzrasta do 495W. Problem polega na tym, że zasilacz ma moc 450W. Do tej pory brak problemów ze stabilnością, ale zastanawiałem się, czy może pojawić się problem w przyszłości.   Myśli faceci?
Reply
#2

495W ze ściany to 400W mocy wyjściowej DC przy założeniu sprawności 80% Nie przekroczone, ale blisko
Reply
#3

Fatfool napisał: Tak więc, używam tego małego starego sprzętu z kartami i7 4770k i Asus MARS 760 (karta Dual GTX 760) w Asrock M8 (wersja Z87) Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz http://www.asrock.com/nettop/Intel/M8%20Series/ I miałem ekran 1920 X 1200, który ładował urządzenie i mój watomierz, rysował się jak 400W, kiedy prowadziłem nowoczesne gry. Teraz uaktualniłem mój ekran, a pobór mocy wzrasta do 495W. Problem polega na tym, że zasilacz ma moc 450W. Do tej pory brak problemów ze stabilnością, ale zastanawiałem się, czy może pojawić się problem w przyszłości. Myśli faceci? Czy twój psu zasila twój ekran? Dlaczego uwzględnić to w pomiarze
Reply
#4

yusoffb01 napisał: Czy twój psu zasila twój ekran? Dlaczego uwzględnić to w pomiarze Dzieje się tak, ponieważ rozdzielczość nowego ekranu powoduje, że karta działa ciężej i pobiera więcej mocy
Reply
#5

wwenze napisał: 495W ze ściany to 400W mocy wyjściowej DC przy założeniu sprawności 80% Nie przekroczone, ale blisko Jest to prawdopodobnie zasilacz z brązu, więc zdecydowanie nie 80%
Reply
#6

Czy jest jakiś mechanizm bezpieczeństwa, czy może się on potknie lub pop?
Reply
#7

Nigdy nie jest dobre uruchamianie przy maksymalnej pojemności dowolnego produktu (lub człowieka) w długim okresie czasu. Oblicz swoją szczytową moc, a twoje psu powinno być o około 20% wyższe.
Reply
#8

Nie jest łatwo znaleźć zasilacz SFX o większej mocy i takim samym rozmiarze jak obecnie.
Reply
#9

yusoffb01 napisał: Czy twój psu zasila twój ekran? Dlaczego uwzględnić to w pomiarze Ma na myśli to, czy twój watomierz mierzy także moc używaną przez monitor.
Reply
#10

jtjt00 napisał: Ma na myśli to, czy twój watomierz mierzy także moc używaną przez monitor. Och, nie, tylko platforma, nie monitor.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)