Po szoku
#1

Przechodząc przez listę dla komputerów po wstanie, nie widzę nigdzie na liście dla PSU. Czy ktoś może wyjaśnić?   Dzięki
Reply
#2

Nie musisz wybierać żadnych opcji dla zasilacza, będą one wybierać w twoim imieniu w zależności od tego, z jakiego gpu korzystasz. Ale jeśli chcesz, możesz zapytać ich, jakiej marki / modelu używają.
Reply
#3

Czuję, że powinieneś zrozumieć, co próbujesz kupić. Widziałem ich stronę internetową za pomocą tanich płyt głównych asrock - nie wiem, czy to dobrze, czy nie.
Reply
#4

Tan Gee Ming napisał: Widziałem ich stronę internetową za pomocą tanich płyt głównych asrock - nie wiem, czy to dobrze, czy nie. Tanie = / = nie jest niezawodne
Reply
#5

Tan Gee Ming napisał: Czuję, że powinieneś zrozumieć, co próbujesz kupić. Widziałem ich stronę internetową za pomocą tanich płyt głównych asrock - nie wiem, czy to dobrze, czy nie. Kosztowna płyta główna Asusa również zawodzi. Nie rozumiem, co zrobić z życiem liao.
Reply
#6

Korzystają głównie z zasilaczy FSP i EVGA. Z mojego punktu widzenia nie jest to niewiarygodne. BTW, jesteś objęty gwarancją, którą rozwiążą dla Ciebie, niezależnie od tego. Jednak płyta Asrocka nie może być pewna, jak dobrze to się dzieje, gdy używa się serii Haswell, a czasami publikuje na tym forum, aby uzyskać pomoc w kwestiach sporych, widzę, że większość z nich używa Asrocka. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#7

Tan Gee Ming napisał: Czuję, że powinieneś zrozumieć, co próbujesz kupić. Widziałem ich stronę internetową za pomocą tanich płyt głównych asrock - nie wiem, czy to dobrze, czy nie. Asrock nie jest jak biostar, nie martw się. Są dość podobne do Asusa i kiedyś były filią. Wiele lat temu na rynek wkroczyła marka asrock, a ludzie mieli wątpliwości co do jej jakości. Ale obecnie jej dobrze znani ludzie nie pytają już o to. Powiedziałbym, że jest tak popularny jak Asus. Żadna z moich tablic asrockowych do tej pory nie miała problemu, są one niezawodne i tanie. To wyjaśnia, dlaczego wiele osób decyduje się na ich użycie i zalecenie. Nie widzę powodu, aby płacić za droższe płyty, chyba że chodzi o estetykę, przetaktowanie lub funkcje. Zamiast tego można wydać pieniądze na poprawę wydajności systemu. Gdybym wybrał płytę główną, szukałbym asusa lub asrocka ... inne marki nie mają dla mnie pełnego pakietu.
Reply
#8

Asrock nie jest już tani, jeśli spojrzysz uważnie na cennik Tradepac, Gigabyte jest często tańszy niż Asrock za ekwiwalent budżetu.
Reply
#9

Płyty Gigabyte są wyjątkowo złe (przynajmniej dla platformy ryzen). Ich faza zasilania dla płyt b350 to ... / facepalm
Reply
#10

-Synchronicity- napisał: Płyty Gigabyte są wyjątkowo złe (przynajmniej dla platformy ryzen). Ich faza zasilania dla płyt b350 to ... / facepalm Nigdy nie będę uważał gigabajtowych tablic. Ostatni raz, zanim seria wydała mi się całkiem niezła. Potem okazało się, że są niekompetentni ... na przykład ich bios.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)