Czy mogę podłączyć linię telefoniczną z ONT do punktu telefonicznego w domu?
#1

za pomocą cyfrowego głosu od starhub. obecnie mają analogową wtyczkę telefoniczną do ONT.   mam punkt telefoniczny wokół mojego domu. można podłączyć linię telefoniczną z ONT do ściany w salonie, a następnie podłączyć mój telefon analogowy do punktu telefonicznego w moim pokoju?
Reply
#2

Mr_YA_HA napisał: za pomocą cyfrowego głosu od starhub. obecnie mają analogową wtyczkę telefoniczną do ONT. mam punkt telefoniczny wokół mojego domu. można podłączyć linię telefoniczną z ONT do ściany w salonie, a następnie podłączyć mój telefon analogowy do punktu telefonicznego w moim pokoju? nie jest możliwe, chyba że wykonasz konfigurację sprzężenia zwrotnego. jeśli nie, twój sygnał zgaśnie, niż rozejdzie się w domu ...
Reply
#3

jak wykonać pętlę zwrotną?
Reply
#4

Mr_YA_HA napisał: jak wykonać pętlę zwrotną? znajdź kontrahenta, który zrobi to za ciebie. musisz znaleźć pionier telefoniczny i dokonać korekty. jest to niezgodne z prawem dla niedozwolonego kontrahenta w zakresie dostosowania do niego.
Reply
#5

Poproś kontrahenta, aby położył kabel od ONT do gniazdka telefonicznego. Google dla usług domowych NTUC.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)