Blokuj Facebooka
#1

Każdy ekspert może pomóc w prowadzeniu mnie, jak zablokować dostęp do Facebooka ??? Moja matka nie chce, aby moja siostra miała dostęp do Facebooka   Mój internet to StarHub i myślę, że router, który podają to DIR-868. Dziękuję
Reply
#2

xiaosteph napisał: Każdy ekspert może pomóc w prowadzeniu mnie, jak zablokować dostęp do Facebooka ??? Moja matka nie chce, aby moja siostra miała dostęp do Facebooka Mój internet to StarHub i myślę, że router, który podają to DIR-868. Dziękuję Zmusisz ją do "podziemia". Kończy się pobytem gdzieś, o czym nie wiesz, żeby zrobić jej facebookową rzecz. A to wiąże się z kilkoma problemami rodzinnymi związanymi z ciężarówką. Czy tego właśnie chcesz w końcu? Odepchnąłeś jej podziemia i wpadła w kłopoty, których nawet nie będziesz wiedzieć. Przynajmniej teraz wiesz, co robi. Wiem, że bardzo trudno jest rozmawiać z młodymi umysłami. Z natury, w ich wieku, są zbuntowani. Ale edukacja i świadomość to lepsze podejście.
Reply
#3

obecnie bardzo często rodzicem jest monitorowanie aktywności dzieci w Internecie. 1. Użyj filtra internetowego przeglądarki http: //www.delete-computer-history.c...a-website.html 2. Użyj oprogramowania do kontroli rodzicielskiej Google "bezpłatne oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej" 3. Edytuj plik hosta http://www.digitaltrends.com/computi...ock-a-website/ 4. Filtruj za pomocą routera
Reply
#4

z jakiego urządzenia korzystasz? Komputer? Telefon?
Reply
#5

upgrade napisał: Zmusisz ją do "podziemia". Kończy się pobytem gdzieś, o czym nie wiesz, żeby zrobić jej facebookową rzecz. A to wiąże się z kilkoma problemami rodzinnymi związanymi z ciężarówką. Czy tego właśnie chcesz w końcu? Odepchnąłeś jej podziemia i wpadła w kłopoty, których nawet nie będziesz wiedzieć. Przynajmniej teraz wiesz, co robi. Wiem, że bardzo trudno jest rozmawiać z młodymi umysłami. Z natury, w ich wieku, są zbuntowani. Ale edukacja i świadomość to lepsze podejście. Zgadzam się ... lepszym sposobem byłoby ograniczenie czasu, który może wydać na Facebooku.
Reply
#6

nie mam wyboru, ponieważ moja matka chce ograniczyć jej dostęp do Facebooka ... Thong wongminmin za wideo, a ja go wypróbuję. Dzięki chłopaki
Reply
#7

Blokuj na swoim routerze również nie używaj ah. ona nadal może iść do fb z jej mobilnego planu danych mah
Reply
#8

hawthorne napisał: u bloku na twoim routerze również nie używamy ah. ona nadal może iść do fb z jej mobilnego planu danych mah A także undeground. Zastosowanie ma prawo przyczyny i skutku, jeśli TS wie, co to oznacza.
Reply
#9

Poinformuj mnie o swojej siostrze na Facebooku, zanim zablokujesz jej dostęp do Facebooka. Dzięki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)