Witajcie chłopaki !! ^. ^ bardzo długo nigdy nie wysyłaj Liao ~~ Prosty system AMD
#1

Yoz chłopaki, jak wszyscy? Bardzo długo neber post liao ~~   Ostatnio pomógł mojemu bratu zbudować prostą maszynę do gier AMD cpu, ale używając karty nvidia don flame me hor ~~   Poniżej znajduje się specyfikacja   AMD Ryzen 3 1300X w / Msi B350 Moździerz Crucial DDR4 2400mhz 4 GB x 2 Adata SU800 256 GB SSD Msi GTX1060 6GB OC Seasonic G550 80Plus Gold PSU Obudowa Sharkoon TG5 z białymi lampkami ledowymi x 4 i msi mistyczne światło led     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Większość części to specjalna cena od firmy CORBELL i MSI:     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Podobnie jak czysty układ płyty głównej i ogromna asa domyślna hsf
Reply
#2

Poniżej znajduje się jedna z obudów niedawno uruchomiona przez corbell .. Sharkoon TG5 !!! Super bling obudowa łącznie 4 wentylatory led (kolory czerwony / zielony / biały / niebieski) Neat layout..able naprawić w 120MM AIO lub 140MIO AIO bez żadnych problemów ~~ Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Chodź z magnetycznym filtrem przeciwpyłowym !!! fajne wentylatory 120MM x 3 z przodu ~~ Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Ta obudowa jest bardzo przyjemna i łatwa do porządnego i uporządkowanego zarządzania kablami ~~ Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz szczelina dla kabli jest o grubości kciuka !!! w każdym razie ukryć też może ~~ Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Sugeruję, abyś podkręcił ten procesor. Ponadto, Ryzen dużo poprawia z szybkością RAM (w przeciwieństwie do Intel), więc użycie 2400 jest marnotrawstwem.
Reply
#5

jeśli jestem 1 za pomocą oczywiście push do maksimum !!! Ale dla mojego brata, jak długo może grać w grę może liao haha
Reply
#6

trwało około 45 minut, aby zakończyć naprawianie ~~ Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Podobnie jak przedni panel ze szkła hartowanego. Spraw, aby bardzo mrugał ~ Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

mój brat wydaje się bardzo zadowolony z nowego systemu haha i polecam tym, którzy potrzebują prostego boardu i procesora do gry, po prostu idźcie na to combo lub dowolną płytę b350m, a amd 1300x jest bardziej leniwą liao ... dla obudowania tych, którzy lubią migać i łatwe zarządzanie kablami ... to jest dobry wybór!!!!
Reply
#8

Woah. Dawno się nie widzieliśmy.
Reply
#9

ya ~~ bardzo długo neber post liao ~~ jak zawsze kena przez pana M haha
Reply
#10

Pomiędzy 1300 a 1200, uważam, że 1200 to chyba lepsza okazja. Nic nie różni się między 2, ponieważ 1200 prawdopodobnie można przetaktować do 1300x. Ponadto, myślę, że to przyniesie korzyści, jeśli uda ci się OC staranować do 2666? To naprawdę pomaga, ponieważ gra nie jest mocnym punktem dla Ryzena, a szybszy system pomaga zamknąć lukę pomiędzy nim a porównywalnym procesorem Intela.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)