Kupiłem wadliwy rx480 z karuzeli
#1

Wrzuciłem to do mojego egpu, wentylator trochę szarpnął, a karta się nie poruszyła. Egpu zatrzymuje się, a okna nie wykrywają egpu.   Jeśli odłączysz 6-pinową wtyczkę i uruchomę egpu, po chwili podłączę 6-pinowy, wentylatory pracują, a Windows wykryje kartę. Jednak okna zawsze wykryją problemy z kartą. Brak dostępnych zasobów do uruchomienia tego urządzenia lub wykryto błędy na urządzeniu, a system Windows zawiesił urządzenie.   Karta jest xfx bez naklejek gwarancyjnych, sprzedawca już przeszedł Mia. Oczywiście sprawa oszukująca.   W każdym razie mogę naprawić kartę?
Reply
#2

Louis Rossmann może
Reply
#3

To jest powód, dla którego nie kupuję od Carousel. Przedmioty są tanie, a Ty podejmujesz ryzyko, że sprzedającym jest Mia.
Reply
#4

Czy twój GPU znajduje się na liście zalecanych kart graficznych dla eGPU? Testowane na PC?
Reply
#5

Koenig168 napisał: Czy twój GPU znajduje się na liście zalecanych kart graficznych dla eGPU? Testowane na PC? Bez komputera do testowania, ale mam starą gfx, która działa na egpu, więc egpu działa, a karta jest wymieniona jako kompatybilna na egpu
Reply
#6

miketkf napisał: To jest powód, dla którego nie kupuję od Carousel. Przedmioty są tanie, a Ty podejmujesz ryzyko, że sprzedającym jest Mia. Kupiłem 7850 od sprzedawcy sprzed hwz wiele lat temu, karta nadal działa dobrze dzisiaj. Mam też kilka kart drugiej ręki, nawet starszych, które kupiłem również z drugiej ręki. Nie spodziewał się, że GPU zostanie zepsute lub nawet zostanie oszukane
Reply
#7

Z tego powodu nie kupuję od podejrzanych sprzedawców z Carousel. Nie musisz szukać daleko, jeden z HWZnera, który znajduje się na mojej liście ignorowanych i który jest wokalistą wspierającym wydobycie bitcoinów, kupuje również i sprzedaje wiele kart na forum sprzedaży garażu.
Reply
#8

Ciekawe, skąd pochodzi jego profil w karuzeli?
Reply
#9

jeśli kupujesz rzecz bez gwarancji na pokrycie ... oznacza to, że ryzykujesz. Nic nie można zrobić dlatego kiedy kupujesz, upewnij się, że jest objęta gwarancją .... ale jeśli nadal chcesz coś kupić bez gwarancji ... albo przegrasz, albo coś nigdy nie idzie tak ... 50-50 szans na to
Reply
#10

wwenze napisał: Z tego powodu nie kupuję od podejrzanych sprzedawców z Carousel. Nie musisz szukać daleko, jeden z HWZnera, który znajduje się na mojej liście ignorowanych i który jest wokalistą wspierającym wydobycie bitcoinów, kupuje również i sprzedaje wiele kart na forum sprzedaży garażu. Kupujesz i sprzedajesz dużo kart? Nic złego? Zły tylko wtedy, gdy ta osoba oszukuje, twierdząc, że karta działa. W rzeczywistości twój post jest zły, aby być uczciwym dla niego, twój post sugerował, że sprzedaje wadliwą kartę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)