Adapter USB do współpracy z RT-AC66U
#1

Właśnie kupiłem RT-AC66U i szukam przejściówki USB na mój pulpit.   Naturalnym wyborem wydaje się USB-AC53, ale specyfikacja nie pokazuje, że obsługuje on 801.11n. Czy to jest poprawne? Lubię też 801.11n, ponieważ mogę go używać z innymi routerami.   Gdybym grał z USD-N53, jaki rodzaj występu dostanę?   Czy te adaptery obsługują równoczesne częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz w celu poprawy wydajności, czy te ustawienia są dwiema osobnymi sieciami, które muszę ręcznie przełączać? Oczywiście, unikam dwóch sieci, co lubię, a jednoczesne wstawianie będzie wisienką na torcie!   Jestem z planem M1 200 Mb / s. Każde połączenie powyżej 300 Mb / s jest wystarczająco dobre.   Z góry dziękuję.
Reply
#2

USB-AC53 jest kompatybilny z sieciami b / g / n. Oficjalna strona internetowa nie mówi (prawdopodobnie podana?), Ale jest pokazana w opisie produkcji Newegg: Newegg.com - Dwupasmowy adapter USB AC5300 do ASUS-AC53 do wyboru Dual-band Wireless-AC1200 Adapter IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b / g / n USB 2.0 Do szybkości transmisji danych 867 / 300Mb / s WPA2
Reply
#3

Czy AC53 jest kompatybilny z routerami AC innych marek?
Reply
#4

Wolę zamiast tego USB-AC56, jeśli masz port USB 3.0. I zupełnie nie prawda, obsługuje tylko standard 802.11n, a także tylko to, że tylko na 5 GHz obsługuje standard 802.11ac. Jeśli trzymasz się USB-N53, to na pierwszym miejscu, dlaczego kupujesz RT-AC66U, staje się to bezcelowe
Reply
#5

Więc USD-AC66 obsługuje tylko 5 GHz? ... Teraz mam ochotę sprzedać mój RT-AC66 ...
Reply
#6

Leon napisał: Więc USD-AC66 obsługuje tylko 5 GHz? ... Teraz mam ochotę sprzedać mój RT-AC66 ... Czy wiesz, co to jest 802.11ac? Prędkość AC (AC1750 i AC1200), która wynosi 1300/867 Mb / s jest tylko na 5 GHz, można uzyskać za pomocą zasilacza. Ale router RT-AC66U obsługuje standard 802.11a / b / g / n / ac. Oznacza to, że ma 2,4 i 5 GHz. Spójrz na swój router, są dwie diody oznaczone 2,4 i 5 GHz i wiesz, że masz dwie częstotliwości.
Reply
#7

Wolę pobieranie PCIE zamiast USB, jeśli system obsługuje go ...
Reply
#8

prawda, ale myślę, że większość ludzi korzysta z laptopa w dzisiejszych czasach tylko niektórzy ludzie, którzy wciąż wolą korzystać z komputera stacjonarnego, mogą korzystać z PCIE ver.
Reply
#9

większość nowoczesnych laptopów ma kartę wifi ... dlaczego trzeba kupić osobny adapter USB? również, jeśli karta Wi-Fi laptopa nie jest wystarczająco dobra, wystarczy kupić kartę elektroniczną intel centrino od Amazon za tanią.
Reply
#10

To jest to, co polecam. Do laptopa USB 2.0 - USB AC 53 USB 3.0 - USB AC 56 Na komputer PCI-Express 1x - PCE-AC66
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)