Zalecenia dla modemu ADSL Singnet
#1

Cześć, szukam modemu / routera dla mojego singlowego ADSL po tym, jak uderzenie pioruna wyjęło moją starą bramę linksys.   Zastanawiałeś się, czy ktoś ma jakieś historie sukcesu z innymi markami / modelami?
Reply
#2

StCain napisał: Cześć, szukam modemu / routera dla mojego singlowego ADSL po tym, jak uderzenie pioruna wyjęło moją starą bramę linksys. Zastanawiałeś się, czy ktoś ma jakieś historie sukcesu z innymi markami / modelami? Mam spore doświadczenie z linkami WAG120N. Teraz w moim magazynie, gdy uaktualniam do włókna.
Reply
#3

używałem Linksys AM300 (tryb pomostowy) od lat ..
Reply
#4

feintan napisał: Mam spore doświadczenie z linkami WAG120N. Teraz w moim magazynie, gdy uaktualniam do włókna. WAG120N myślę, że już go nie ma. Najnowsze linksys X3500 wydaje się być dobrym produktem. Jest zbyt nowy, by mieć jeszcze większą recenzję użytkownika ...
Reply
#5

renfred89 napisał: WAG120N myślę, że już go nie ma. Najnowsze linksys X3500 wydaje się być dobrym produktem. Jest zbyt nowy, by mieć jeszcze większą recenzję użytkownika ... Widziałem routera adsl modemu wifi router sprzedający tylko 59, ale nie jestem pewien, dobry.
Reply
#6

feintan napisał: Widziałem routera adsl modemu wifi router sprzedający tylko 59, ale nie jestem pewien, dobry. pewnie bardzo szybko, jeśli nie żółw machiam prędkości ..
Reply
#7

Dsl n55u asus.
Reply
#8

renfred89 napisał: WAG120N myślę, że już go nie ma. Najnowsze linksys X3500 wydaje się być dobrym produktem. Jest zbyt nowy, by mieć jeszcze większą recenzję użytkownika ... Właśnie zobaczyłem to na fuwell, sprzedając za 77 dolców. Rozważam N55U, ale cena wydaje się dość stroma ... seria Cisco X wydaje się być tańsza. X2000 ma około 108. Dzięki za wszystkie sugestie!
Reply
#9

Cześć, potrzebujesz modemu i routera ~ te, które widzisz, są tylko routerami. najlepszym routerem ADSL byłby Cisco 877. bez bezprzewodowego dostępu. możesz uzyskać WAG120N ze sprzedaży garażu. po prostu staram się unikać 2 linek
Reply
#10

Czy są jakieś powody, dla których "po prostu staram się unikać jakichkolwiek 2 drutów"? Rozglądam się też, aby zastąpić istniejący modem + modem firmy Singnet (marka Aztech - bardzo kiepski sygnał Wi-Fi) Dzięki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)