Problem z certyfikatem Outlook
#1

Witam Po prostu instaluję program Microsoft Outlook dla mojego e-maila i gdy tylko go otworzę, zostanie wyświetlony monit "Serwer, z którym się łączysz, używa certyfikatu bezpieczeństwa, którego nie można zweryfikować. Docelowa nazwa główna jest niepoprawna." Wyświetl certyfikat Czy chcesz nadal korzystać z tego serwera? Tak nie   Jaki jest tego powód? kiedy naciśniesz tak, będę mógł używać ciągle. Jak to wyeliminować?
Reply
#2

LightBuzz napisał: Witam Po prostu instaluję program Microsoft Outlook dla mojego e-maila i gdy tylko go otworzę, zostanie wyświetlony monit "Serwer, z którym się łączysz, używa certyfikatu bezpieczeństwa, którego nie można zweryfikować. Docelowa nazwa główna jest niepoprawna." Wyświetl certyfikat Czy chcesz nadal korzystać z tego serwera? Tak nie Jaki jest tego powód? kiedy naciśniesz tak, będę mógł używać ciągle. Jak to wyeliminować? Wyświetl certyfikat, jest przedmiotem certyfikatu tak samo jak nazwa hosta serwera Outlook, z którym się łączysz?
Reply
#3

davidktw napisał: Wyświetl certyfikat, jest przedmiotem certyfikatu tak samo jak nazwa hosta serwera Outlook, z którym się łączysz? dzień dobry Nie ma innej nazwy, jak mogę to zmienić?
Reply
#4

LightBuzz napisał: dzień dobry Nie ma innej nazwy, jak mogę to zmienić? Zmień połączenie tak, aby pasowało do tej samej nazwy / przedmiotu, co certyfikat. Należy jednak upewnić się, że nazwa zwykła / podmiot, która jest * zwykle * nazwa hosta serwera jest rzeczywiście taka sama, jak nazwa bieżącego serwera, z którym się łączysz. Jeśli używasz dzisiaj adresu IP, zmień go na prawidłową nazwę hosta, która pasuje do wspólnej nazwy / tematu certyfikatu i rzeczywiście jest taki sam, jak istniejący adres IP serwera Outlook.
Reply
#5

wiadomość e-mail firmy?
Reply
#6

davidktw napisał: Zmień połączenie tak, aby pasowało do tej samej nazwy / przedmiotu, co certyfikat. Należy jednak upewnić się, że nazwa zwykła / podmiot, która jest * zwykle * nazwa hosta serwera jest rzeczywiście taka sama, jak nazwa bieżącego serwera, z którym się łączysz. Jeśli używasz dzisiaj adresu IP, zmień go na prawidłową nazwę hosta, która pasuje do wspólnej nazwy / tematu certyfikatu i rzeczywiście jest taki sam, jak istniejący adres IP serwera Outlook. Dzięki, ale problem polega na tym, że nie wiem jak to zmienić, ponieważ sprawdzam metodę w sieci, ale nie mogłem wykonać tej metody z powodu innej platformy perspektywicznej
Reply
#7

Kindovic napisał: wiadomość e-mail firmy? Tak, ale nie znam żadnego faceta od IT
Reply
#8

LightBuzz napisał: Dzięki, ale problem polega na tym, że nie wiem jak to zmienić, ponieważ sprawdzam metodę w sieci, ale nie mogłem wykonać tej metody z powodu innej platformy perspektywicznej https://www.lifewire.com/what-are-th...ttings-1170671 Czy korzystasz z IMAP? Czy twój tekst ma pole tekstowe serwera SMTP, jak pokazano w artykule? Czy nazwa jest taka sama jak temat / nazwa zwyczajowa twojego certyfikatu?
Reply
#9

davidktw napisał: https://www.lifewire.com/what-are-th...ttings-1170671 Czy korzystasz z IMAP? Czy twój tekst ma pole tekstowe serwera SMTP, jak pokazano w artykule? Czy nazwa jest taka sama jak temat / nazwa zwyczajowa twojego certyfikatu? Dzięki udało mi się go rozwiązać, otwieram komputer i laptop jednocześnie i sprawdzam ustawienia i zmieniam je na takie same. Jeszcze raz dziękuję za pomoc
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)