Czy jakiś sklep SLS nadal sprzedaje GTX 1080 ti?
#1

Jak na moje pytanie, czy jest jakikolwiek pomysł na sklepy w SLS sprzedające nowy GTX 1080ti?
Reply
#2

yupppppppp
Reply
#3

Mnóstwo z nich Wysłane z Old Man Pressing For Retirement za pomocą GAGT
Reply
#4

jnashville napisał: Jak na moje pytanie, czy jest jakikolwiek pomysł na sklepy w SLS sprzedające nowy GTX 1080ti? WSZYSTKIE z nich są wymienione w cenniku Musisz iść ......
Reply
#5

Tak, zadzwoniłem do niektórych. Wszyscy mi nie mówią. Hmmm..
Reply
#6

Tak długo, jak jesteś gotów zapłacić co najmniej 1,2 tys., To na pewno wciąż jest dużo w sls ..
Reply
#7

ItsmeagainhK napisał: Tak długo, jak jesteś gotów zapłacić co najmniej 1,2 tys., To na pewno wciąż jest dużo w sls .. JEŚLI SLS ma dun czekać. po prostu kup. JEŚLI SLS nie sprawdzi karuzeli. po pierwsze Przydział akcji za 1080TI za markę miesięcznie to niewiele (jeden górnik może to zrobić za jednym razem) 1,2k to za mało. najtańsza marka zostanie wyprzedana najszybciej ... Heck nawet najbardziej expebnsive STRIX nie jest dostępny .. Ale mamy dużo 1080 (jeśli powiesz sobie, że TI jest niewidoczny, może czujesz się dobrze płacąc 900 $ - 1000 $ za 1080)
Reply
#8

tmfwy napisał: JEŚLI SLS ma dun czekać. po prostu kup. JEŚLI SLS nie sprawdzi karuzeli. po pierwsze Przydział akcji za 1080TI za markę miesięcznie to niewiele (jeden górnik może to zrobić za jednym razem) 1,2k to za mało. najtańsza marka zostanie wyprzedana najszybciej ... Heck nawet najbardziej expebnsive STRIX nie jest dostępny .. Ale mamy dużo 1080 (jeśli powiesz sobie, że TI jest niewidoczny, może czujesz się dobrze płacąc 900 $ - 1000 $ za 1080) nie mogę się doczekać zakupu od Amazona. O, czekaj, wciąż musisz poczekać
Reply
#9

1.2K lub mniejszy może uzyskać 1080TI w sim lim la. Ale pytanie jest nadal ... masz czas, czy nie?
Reply
#10

ragnarok95 napisał: 1.2K lub mniejszy może uzyskać 1080TI w sim lim la. Ale pytanie jest nadal ... masz czas, czy nie? Zawsze zakładałem, że jeśli cenniki dostaną konkretną kartę z ceną, oznacza to, że dostałem zapasy
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)