Podłącz 2 router - myrepublic
#1

Obecnie używam myrepublic i otrzymałem 1 port ONT MODEM.   Czy mogę kupić modem 2-portowy ONT, aby móc podłączyć kolejny kabel do następnego portu i włączyć drugi router, aby zapewnić sobie dodatkowy zasięg?   Zapytałem, ponieważ na stronie myrepublic zobaczyłem, że aktywowany jest tylko jeden port
Reply
#2

Zrób to zamiast tego: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

xonix napisał: Zrób to zamiast tego: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Byłby to układ, który możesz wybrać lub wybrać.
Reply
#4

Nie można modyfikować ustawień modemu i wymusić otwarcia kolejnego "serwisu" na drugim porcie ONT. Te ustawienia są kontrolowane przez MyRepublic. Jeśli uda Ci się uzyskać dostęp do modemu i modyfikować ustawienia, możesz ryzykować utratę połączenia z usługą. Jak wspomniano wcześniej, łączenie kilku routerów razem jest jednym z wielu sposobów na zwiększenie zasięgu Wi-Fi. Lub możesz kupić Wi-Fi Mesh, Range Extenders. Jeśli jesteś sprytny, spróbuj zamiast tego użyć kilku hacków na swoim routerze - Google jest twoim przyjacielem.
Reply
#5

xonix napisał: Zrób to zamiast tego: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Od routera do AP to LAN-LAN lub LAN-WAN?
Reply
#6

free2d napisał: Od routera do AP to LAN-LAN lub LAN-WAN? powinno być LAN-WAN. cos nie wszystkie ap mają funkcję przełącznika iirc.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)