Gwarancja na dysk twardy Seagate
#1

Cześć.   Czy ktoś może doradzić, jeśli dysk twardy firmy Seagate kupiony od Amazon ma międzynarodową gwarancję?   To znaczy, że mogę zrobić RMA w Seagate Changi i nie muszę płacić za jakąkolwiek opłatę za przesyłkę / obsługę, którą zepsuje mój dysk twardy.     Thks
Reply
#2

HKSboy napisał: Cześć. Czy ktoś może doradzić, jeśli dysk twardy firmy Seagate kupiony od Amazon ma międzynarodową gwarancję? To znaczy, że mogę zrobić RMA w Seagate Changi i nie muszę płacić za jakąkolwiek opłatę za przesyłkę / obsługę, którą zepsuje mój dysk twardy. Thks http://forums.hardwarezone.com.sg/hardwa...-post.html
Reply
#3

Sprawdź gwarancję używając Singapuru jako lokalizacji i sprawdź czy jest ważna: Gwarancja i zamienniki | Seagate
Reply
#4

cześć , Mój Baracuda mniej około 6 miesięcy nie ... Czy mogę potwierdzić proces RMA? Powiedziano mi, żebym wrócił do tego miejsca Szpital cyfrowy 200 Victoria Street Bugis Junction nr 03-25 Godziny pracy: pon - sob: 11: 00-20: 00 Czy mogę sprawdzić czy to miejsce, do którego wpadam i czy RMA musi umrzeć?
Reply
#5

croc1977 napisał: cześć , Mój Baracuda mniej około 6 miesięcy nie ... Czy mogę potwierdzić proces RMA? Powiedziano mi, żebym wrócił do tego miejsca Szpital cyfrowy 200 Victoria Street Bugis Junction nr 03-25 Godziny pracy: pon - sob: 11: 00-20: 00 Czy mogę sprawdzić czy to miejsce, do którego wpadam i czy RMA musi umrzeć? Czy możesz zadzwonić do nich, aby sprawdzić? Nie pracujemy w Digital Hospital
Reply
#6

croc1977 napisał: cześć , Mój Baracuda mniej około 6 miesięcy nie ... Czy mogę potwierdzić proces RMA? Powiedziano mi, żebym wrócił do tego miejsca Szpital cyfrowy 200 Victoria Street Bugis Junction nr 03-25 Godziny pracy: pon - sob: 11: 00-20: 00 Czy mogę sprawdzić czy to miejsce, do którego wpadam i czy RMA musi umrzeć? poprawna procedura polega na stworzeniu najpierw RMA online
Reply
#7

ckling napisał: poprawna procedura polega na stworzeniu najpierw RMA online stworzony le ... po prostu chcę potwierdzić, może przejść bezpośrednio
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)