potrzebna jest DIY PC Wiele help
#1

potrzebna jest DIY PC Wiele help
Reply
#2

Może u może chcieć wymienić swoje wykorzystanie i budżet?
Reply
#3

upewnij się, że porównanie cen nie dostać zdzierstwem
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: Może u może chcesz wymienić się ur wykorzystanie i budżet? Może chcesz grać FM ponownie w przyszłości. Na razie głównie w lewo Bluestack uruchomione w tym samym czasie, podczas oglądania pokazów. robi to samo na moim obecnym laptopie asus A45V wykorzystuje ABT 5.1gb widziany z menedżera zadań. Budżet nieprzekraczającej 1.2k tym monitorze MostBianTai napisał: Jeśli nie Gamer, po prostu 1 x 8GB. Jeśli potrzebujesz więcej pamięci RAM następnym razem, można po prostu 1 8GB kij. Po prostu najtańszy RAM zrobi jak nie można OC (47 $ za 8GB DDR4 2133). Zarząd get B150 zrobi. Na przykład. MSI B150M Bazooka i5-6500 + Asus H170M plus $ 471. 1 x 8 GB DDR4-2133 RAM $ 47 (on-line może być taniej). OS, wystarczy kupić klucz line około 40 $ tylko. Pobierz OS i zainstalować za pomocą pamięci USB mobo mądry Myślę ABT niego. ale myślałem, że jeśli mobo obsługuje Dual pamięci musi się raczej niż 2x 1x barana? Krab. napisał: upewnij się, że porównanie cen nie dostać zdzierstwem sfinalizuje wszystko i porównanie cen b4 zakupu, patrząc na lazada & Qoo10 z kodami i kuponów. Będzie również spojrzeć na itfair cenach. Newegg wydaje się mieć niższe ceny, ale jeśli części DOA w jaki sposób?
Reply
#5

MostBianTai napisał: Jeśli nie Gamer , po prostu 1 x 8GB . Jeśli potrzebujesz więcej pamięci RAM następnym razem , można po prostu 1 8GB kij. Po prostu najtańszy RAM zrobi jak nie można OC (47 $ za 8GB DDR4 2133 ) . Zarząd get B150 zrobi. Na przykład. MSI B150M Bazooka i5-6500 + Asus H170M plus $ 471 . 1 x 8 GB DDR4-2133 RAM $ 47 ( on-line może być taniej) . OS , wystarczy kupić klucz line około 40 $ tylko . Pobierz OS i zainstalować za pomocą pamięci USB trzeba coś zrobić, aby po prawej stronie bios ? aby komputer odczytu z portu USB jako priorytet lub co
Reply
#6

itsreallyamisunderstandin napisał: trzeba coś zrobić, aby po prawej stronie bios ? aby komputer odczytu z portu USB jako priorytet lub co tak ... trzeba ustawić w przede wszystkim w systemie BIOS. jeżeli użycie płyt DVD / CD - ROM , a następnie należy ustawić odtwarzacz DVD / CD-ROM. Pamiętam jeszcze, dawno temu, kiedy mogę używać okna 98 i uruchomić linię poleceń , aby zainstalować cd powodu uszkodzonych plików
Reply
#7

Zastanawiam się nad podjęciem i3-6300 zamiast i5-6500 więc pewnie mógłbym wycisnąć w Samsung 850 Evo 120 / 250GB M.2 byłoby to dobry wybór. wielozadaniowość nie można było uniknąć tych dniach tak robi różnice podstawowych wpłynie dużo?
Reply
#8

Jeśli planujesz zbudować tylko do końca tego roku , wróci w listopadzie lub na początku grudnia w zaktualizowanej rekomendacji . Wiele rzeczy, które zmieniły się od tego czasu.
Reply
#9

ykgoh napisał: Jeśli planujesz zbudować tylko do końca tego roku , wróci w listopadzie lub na początku grudnia w zaktualizowanej rekomendacji . Wiele rzeczy, które zmieniły się od tego czasu. " Koniec roku " jest po prostu sposobem na powiedzenie , czy mogę sfinalizowane części potrzebowałem , zawsze mogę zbudować wcześnie.
Reply
#10

guyferic napisał: Zastanawiam się nad podjęciem i3-6300 zamiast i5-6500 więc pewnie mógłbym wycisnąć w Samsung 850 Evo 120 / 250GB M.2 byłoby to dobry wybór. wielozadaniowość nie można było uniknąć tych dniach tak robi różnice podstawowych wpłynie dużo? ya u może , jeśli u , że u dun ma wystarczającej budżet na wszystko. u może nawet pójść na pokładzie B150 i3 + u , aby zapisać , że dużo. i dun zarówno M.2 chyba u ma dobrą obudowę .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)