Poleć wyświetlacz dla <200
#1

Cześć wszystkim,   Proszę polecić wyświetlacz z końmi do pracy głównie do użytku biurowego - arkusze kalkulacyjne, tego rodzaju rzeczy.   Widziałem, że LG 24MP48HQ-P wydawał się być dobry, ale brakowało go wszędzie.   Inną opcją wydaje się Dell SE2417 HG za około 157 USD.   Jakieś inne modele, na które mogę patrzeć?
Reply
#2

Można rzucić okiem na Dell S2318H. Pamiętaj, że SE2417HG nie ma wbudowanego głośnika, jeśli jest to dla Ciebie niepokojące Wysłane z Xiaomi MI A1 przy użyciu GAGT
Reply
#3

dgenex napisał: Można rzucić okiem na Dell S2318H. Pamiętaj, że SE2417HG nie ma wbudowanego głośnika, jeśli jest to dla Ciebie niepokojące Wysłane z Xiaomi MI A1 przy użyciu GAGT Dzięki. Wygląda jednak na to, że jest nieco ponad 200. Czy inne marki mogą rozważyć?
Reply
#4

Shahmatt napisał: Dzięki. Wygląda jednak na to, że jest nieco ponad 200. Czy inne marki mogą rozważyć? Ale to nie jest więcej niż 200. Sprzedaje się za 195 $ na lazada i możesz obniżyć cenę o 12 $, używając kodu promocyjnego dla kart ze starszymi kartami. Te lazada sexperts w wątku lazada mogą prawdopodobnie uzyskać więcej $$$ z ich sztuczkami. Osobiście wolę SE2717H @ 209 $.
Reply
#5

Btw LG 24MP48HQ-P wolisz jest wymieniony na lazada przez cybermind @ 150 dolarów bez wskazania, że jest niedostępny. Użyj sc promo, a otrzymasz za 138 USD.
Reply
#6

michael_thm napisał: Btw LG 24MP48HQ-P wolisz jest wymieniony na lazada przez cybermind @ 150 dolarów bez wskazania, że jest niedostępny. Użyj sc promo, a otrzymasz za 138 USD. Dziękuję bardzo.
Reply
#7

Cóż, udało mi się zdobyć samsunga 27 "od pretendenta podczas promocji za 169 $. więc przy takim budżecie możesz zamiast tego szukać 27 cali? jeśli możesz poczekać, rozejrzyj się za promocją. To jest przewodnik cenowy.
Reply
#8

Shahmatt napisał: Cześć wszystkim, Proszę polecić wyświetlacz z końmi do pracy głównie do użytku biurowego - arkusze kalkulacyjne, tego rodzaju rzeczy. Widziałem, że LG 24MP48HQ-P wydawał się być dobry, ale brakowało go wszędzie. Inną opcją wydaje się Dell SE2417 HG za około 157 USD. Jakieś inne modele, na które mogę patrzeć? Czy przyniosłeś jeszcze LG 24MP48HQ-P? nie wiem, czy powinienem grać. moje pierwsze spojrzenie to LG 24MP48HQ-P, ale recenzje mówią martwe piksele lub lekkie krwawienie lub zepsuć po x miesiącach. Jakość była wątpliwa. co mnie opuściło, Dell SE2417HG 139 USD, więcej do gier. TN 2ms BenQ GW2470HL 139 USD, technologia niebieskiego światła. VA 5ms
Reply
#9

SE2717H na Lazada za mniej niż 200
Reply
#10

symbiote28 napisał: SE2717H na Lazada za mniej niż 200 Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)