Zbuduję platformę do gier. Potrzebujesz sugestii od bros tutaj.
#1

Dobrzy eksperci wieczorowi,   Muszę zbudować platformę gier ITX dla PUBG, Fortnite i Forza Horizon 4. Potrzebujesz fachowej porady.   Mój budżet jest elastyczny, ale chciałbym go utrzymać na poziomie około 1500 USD. To nie musi zawierać zasilania, obudowy i monitora. W razie potrzeby może wydać więcej. System Intela byłby niezły.   Czy możesz również polecić płytę główną z dobrym portem Ethernet?   Mam zamiar użyć go do sterowania monitorem 1080p 144Hz. Myślałem o zdobyciu 1070Ti.   Nie potrzebuję dysku twardego, wystarczy dysk SSD o pojemności 250 GB. (oszczędzaj $$)   I proszę, wybacz mi, ale mam kilka pytań pobocznych:   1. Jaka jest różnica między prędkością RAM 2400, 2666 a 3000MHz Czy to ma znaczenie, jeśli nie mam zamiaru podkręcać?   2. Różnica między płytami głównymi H310 i B360?   3. Czy powinienem wstrzymać się na budowaniu z powodu wychodzenia procesora serii 9?   4. Na koniec dlaczego nie mogę znaleźć monitora Acer XB241H w dowolnym miejscu w SG?   Powinienem przestać gadać.   Dzięki tobie, doceniam to.
Reply
#2

1. W przypadku firmy Intel występuje niewielka różnica w wydajności. Pominąłbym DDR-2400 i niższy. 3. 9. seria powinna wystartować w połowie października. Może równie dobrze poczekać i zobaczyć.
Reply
#3

AlphaCheetah napisał: Dobrzy eksperci wieczorowi, Muszę zbudować platformę gier ITX dla PUBG, Fortnite i Forza Horizon 4. Potrzebujesz fachowej porady. Mój budżet jest elastyczny, ale chciałbym go utrzymać na poziomie około 1500 USD. To nie musi zawierać zasilania, obudowy i monitora. W razie potrzeby może wydać więcej. System Intela byłby niezły. Czy możesz również polecić płytę główną z dobrym portem Ethernet? Mam zamiar użyć go do sterowania monitorem 1080p 144Hz. Myślałem o zdobyciu 1070Ti. Nie potrzebuję dysku twardego, wystarczy dysk SSD o pojemności 250 GB. (oszczędzaj $$) I proszę, wybacz mi, ale mam kilka pytań pobocznych: 1. Jaka jest różnica między prędkością RAM 2400, 2666 a 3000MHz Czy to ma znaczenie, jeśli nie mam zamiaru podkręcać? 2. Różnica między płytami głównymi H310 i B360? 3. Czy powinienem wstrzymać się na budowaniu z powodu wychodzenia procesora serii 9? 4. Na koniec dlaczego nie mogę znaleźć monitora Acer XB241H w dowolnym miejscu w SG? Powinienem przestać gadać. Dzięki tobie, doceniam to. Zaczekaj na RTX 2070 przez GTX 1070ti Poczekaj na procesor 9. generacji i9-9900k ~ oba powinny wyjść w przyszłym miesiącu ~
Reply
#4

Dzięki, Koenig168 i timpeh82. Nowy procesor Intela powinien być dość drogi, prawda? Prawdopodobnie przekroczy mój budżet. Nawet ja uważam, że seria nvidia 20 nie jest warta pieniędzy na zwiększenie wydajności Jeśli zdecyduję się teraz zbudować, to jest to możliwe: Asus Prime H310i-plus + i5 8500 473 USD Corsair 2666MHz ram 16GB 241 USD Samsung 860 evo 250 gb 109 USD Zotac mini 1070Ti 599 USD Łącznie 1422 USD
Reply
#5

Możesz pobrać wersję 500 GB z Amazon za 30 USD więcej. https://www.amazon.com/Samsung-500GB...pSrc=srch&th=1 i RAM od tego faceta http://forums.vrzone.com/motherboard...lpx-2x8gb.html
Reply
#6

Dysk SSD 500 GB znajduje się w Amazon US? Więc będę musiał zapłacić za wysyłkę / wysłać do spedytora, prawda? I dzięki za heads up na RAM. Czy uważasz, że mobo jest wystarczająco dobry, czy uważasz, że powinienem dostać nieco lepszy? Moją główną obawą jest chipset sieciowy, nie jestem pewien czy to Intel czy Realtek? (Słyszałem, że jeden jest lepszy od drugiego)
Reply
#7

AlphaCheetah napisał: Dysk SSD 500 GB znajduje się w Amazon US? Więc będę musiał zapłacić za wysyłkę / wysłać do spedytora, prawda? I dzięki za heads up na RAM. Czy uważasz, że mobo jest wystarczająco dobry, czy uważasz, że powinienem dostać nieco lepszy? Moją główną obawą jest chipset sieciowy, nie jestem pewien czy to Intel czy Realtek? (Słyszałem, że jeden jest lepszy od drugiego) Amazon US dostarczy Ci za 4,88 USD, co jest tańsze niż spedytor. Koszt całkowity to 92,88 USD, czyli około 128 USD za pomocą RateX. Brak pomysłu na MB. Są pewne komentarze, że Intel jest lepszy niż Realtek, chociaż nie jestem pewien, jaka jest różnica.
Reply
#8

Dzięki Koenigowi docenicie, że SSD to dobre znalezisko
Reply
#9

Przejdź do subskrypcji Amazon prime now trial. Może otrzymać bezpłatną wysyłkę.
Reply
#10

jnashville napisał: Przejdź do subskrypcji Amazon prime now trial. Może otrzymać bezpłatną wysyłkę. O ile się nie mylę, rozmawiałem z pracownikiem Svc z USA sprzed 2 tygodni, który mówi inaczej. Amazon Prime teraz użytkownicy SINGAPOREAN NIE otrzymują bezpłatnej wysyłki z USA, bez względu na to, jaką kwotę zakupią. Bezpłatna wysyłka dotyczy WYŁĄCZNIE mieszkańców USA. Członkowie Singaporean Prime Now korzystają z darmowej wysyłki produktów z magazynu SINGAPORE, tj. artykuły spożywcze, które ma Redmart. Sugerujemy, aby TS jasno to wyjaśnił w dziale obsługi klienta Amazon przed zakupem. @TS jeśli kupujesz tanie rzeczy takie jak dyski SSD poza Amazonem, sugerowałbym, aby uzyskać przyspieszoną wysyłkę, ponieważ jest to tylko około 6-9 dolców mores, ale bardzo warte obniżenia czasu oczekiwania (od 2-3 tygodni do zaledwie 5 dni, twój przedmiot dosłownie wypada w dniu, w którym sprzedawca potwierdzi zamówienie) Można również rozważyć m.2 NVME SSD, ponieważ ceny NVME obniżały się do przystępnych cenowo i są 5 razy szybsze niż dysk SSD SATA, który rozważasz: https://www.amazon.com/Black-512GB-P.../dp/B01MR4VOBZ 512 gb NVME SSD dla 205 SGD, w tym koszty wysyłki. W perspektywie długoterminowej korzyści z wydajności są warte tego, by kosztować 66 USD kosztem 500 GB Samsunga evo. Należy pamiętać, że gry na dużą skalę na dużą skalę opierają się również na prędkościach SSD, a nie tylko na procesorze / GPU.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)