Co może powodować awarię mojego Chrome?
#1

Ostatnio mój Chrome ładowanie bardzo spowolnienie i awarii po krótkim okresie surfowania
Reply
#2

ile masz barana? Chrome zużywa dużo pamięci RAM.
Reply
#3

Którą wersję Chrome używasz?
Reply
#4

Gangsterizm polityczny napisał: Ostatnio mój Chrome ładowanie bardzo spowolnienie i awarii po krótkim okresie surfowania Spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować Chrome. W przypadku zakładek, haseł i innych kopii zapasowych i synchronizacji do konta Google. W ten sposób po zainstalowaniu Chrome możesz synchronizować zakładki / hasła, itp; z powrotem. Ewentualnie skanuj pod kątem złośliwego oprogramowania.
Reply
#5

Hafi napisał: ile masz barana? Chrome zużywa dużo pamięci RAM. 2gb pamięci ddr3
Reply
#6

Gangsterizm polityczny napisał: 2gb pamięci ddr3 Chrome w systemie Windows prawdopodobnie nie nadaje się do użytku z tylko 2 GB pamięci RAM. Jeśli chcesz, możesz zamiast tego przełączyć się na dystrybucję Linuksa. Osobiście posiadam maszynę wirtualną Debian z przydzielonym tylko 1,5 GB pamięci RAM i można jej używać z Chromium.
Reply
#7

Gangsterizm polityczny napisał: 2gb pamięci ddr3 2gb to za mało, możesz otworzyć menedżera zadań Windows po uruchomieniu Chrome i sprawdzić, ile energii zużywa twój RAM w czasie rzeczywistym, gdy zaczyna się opóźniać i ulegać awarii. Przejdź do przeglądarki Firefox lub innej przeglądarki, jeśli nie możesz zaktualizować pamięci RAM.
Reply
#8

+1 do Linuksa. Windows na niższym końcu sprzętu jest bolesny w użyciu, w przeciwieństwie do Linuksa, gdzie świeci
Reply
#9

spróbuj ulepszyć pamięć RAM. Minimum 6 GB Zalecane 8 GB
Reply
#10

Nadal masz laptopa lub komputer stacjonarny z pamięcią 2 GB? Jeśli nie planujesz aktualizacji. Od razu odinstaluj chrome. Jeśli zamierzasz nadal używać chrome. Następnie zaktualizuj do 6-8 gb. Chrome to głód Super pamięci. I myślę, że twój procesor też jest już za stary. Gangsterizm polityczny napisał: 2gb pamięci ddr3
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)