Podwójny dostęp szerokopasmowy Starhub
#1

cześć   Czy ktoś zarejestruje tę promocję?     http://www.starhub.com/personal/prom...broadband.html   jakieś komentarze?
Reply
#2

Lepiej, żeby Starhub potwierdził. Mówi się, że użytkownicy domowych sieci szerokopasmowych mogą korzystać tylko z zatwierdzonych serwerów pocztowych Starhub.
Reply
#3

wisely2000 napisał: cześć Czy ktoś zarejestruje tę promocję? http://www.starhub.com/personal/prom...broadband.html jakieś komentarze? Nie potrzebujesz podwójnego połączenia szerokopasmowego, jeśli umieścisz router bezprzewodowy prawidłowo w scentralizowanej lokalizacji. Jeśli jednak chcesz uzyskać prędkość 1GBPS, zaleca się uruchomienie kabla 5e lub 6 kabli i podłączenie go bezpośrednio do routera lub panelu / przełącznika.
Reply
#4

Moim zdaniem, jeśli masz duży dom lub wielopiętrową rezydencję, warto zapisać się do tego planu, aby uniknąć martwych punktów bezprzewodowych.
Reply
#5

Ten plan wydaje się pasować do tych, którzy żyją w mega domach, takich jak wylądowane lub rezydencje. Rozmiary HDB lub mieszkania, które zrobi normalny router. Nawet mój marny router singtelowy, sygnał wifi nadal będzie docierał do odległego kąta domu zablokowanego przez ściany.
Reply
#6

tak naprawdę to nie obchodzi, moje już się skończyły 2 miesiące temu, ale nie dostałem od nich ani jednej litery. Teraz zakupy dla nowego telco
Reply
#7

Wow, teraz niższy plan końcowy również ma podwójne, ale nie wiedzą też, że oba ciała używają w pełni
Reply
#8

Pomyśl o tym, że to podwójne rozwiązanie szerokopasmowe jest przydatne, gdy sieć światłowodowa lub światłowodowa nie działa, a następnie możesz użyć jednego z nich.
Reply
#9

mabel1993 napisał: oni nie dbają o to, moje już kończą 2 miesiące temu, ale nie otrzymałem od nich ani jednej litery. Teraz zakupy dla nowego telco wah nawet starhub również nigdy nie wysyłaj listu na recontract. Mój singel też
Reply
#10

amazingone napisał: Pomyśl o tym, że to podwójne rozwiązanie szerokopasmowe jest przydatne, gdy sieć światłowodowa lub światłowodowa nie działa, a następnie możesz użyć jednego z nich. Zgadzam się z tym. w tym postu, w DBC, albo płacisz za opóźnienie, reakcję. lub płacisz za najlepszą alternatywę, gdy 1 rura schodzi lub zostaje zatkana. dla mnie, 1 duża rura nie jest tak pewna, czy też pociągająca, jak dwie nieznacznie mniejsze, ale równie wystarczające rury.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)