Seasonic 620W Semi-Modular Clicking Sound?
#1

Obecnie, korzystając z Seasonic PSU zakupionego w 2010 roku, przez lata wydawał dźwięki klikania tylko po to, aby zniknął i pojawił się jakiś czas po drodze.   Zasilacz zaczyna klikać po uruchomieniu gier, zrobił to samo, co następny użytkownik i nadal generuje kliknięcia, pomimo zatrzymania wirowania wentylatora PSU.     https://www.youtube.com/watch?v=p0A-dxoFItQ   Czy to czas na wymianę zasilacza?
Reply
#2

7+ lat psu. Czas na zmianę. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#3

poczekaj, aż eksploduje, a następnie się zmień
Reply
#4

yusoffb01 napisał: poczekaj, aż eksploduje, a następnie się zmień Całkowity czas odbudowy ................
Reply
#5

SEASONIC PRIME 650W PLATINUM 239 PCTemy, czy można to zastąpić?
Reply
#6

funnymedic napisał: SEASONIC PRIME 650W PLATINUM 239 PCTemy, czy można to zastąpić? To jest w porządku, wysoka cena z powodu jakości Platinum. Może po prostu trzymać się złota. Może EVGA G3? Przełączam z tej samej sezonowej na Twoją, do EVGA G3 650W
Reply
#7

Ah Ken napisał: To jest w porządku, wysoka cena z powodu jakości Platinum. Może po prostu trzymać się złota. Może EVGA G3? Przełączam z tej samej sezonowej na Twoją, do EVGA G3 650W EVGA G3 różni się od G +? Wygląda na to, że cenniki SLS mają G + EVGA 650W. Może rozważyć Twoją sugestię zamiast Seasona, ponieważ może on pasować do mojego przypadku SG13. edytuj: PCPartPicker sasys inaczej: |
Reply
#8

funnymedic napisał: SEASONIC PRIME 650W PLATINUM 239 PCTemy, czy można to zastąpić? Twój SEASONIC wytworzył dźwięki klikania, dlaczego wciąż chce kupić SEASONIC?
Reply
#9

Słyszałem, że odlewanie Milo pomaga. Nota boczna, G3 jest doskonałym zasilaczem, można go rozważyć w porównaniu z sezonowym, na który patrzysz funnymedic napisał: Obecnie, korzystając z Seasonic PSU zakupionego w 2010 roku, przez lata wydawał dźwięki klikania tylko po to, aby zniknął i pojawił się jakiś czas po drodze. Zasilacz zaczyna klikać po uruchomieniu gier, zrobił to samo, co następny użytkownik i nadal generuje kliknięcia, pomimo zatrzymania wirowania wentylatora PSU. https://www.youtube.com/watch?v=p0A-dxoFItQ Czy to czas na wymianę zasilacza? PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone
Reply
#10

funnymedic napisał: EVGA G3 różni się od G +? Wygląda na to, że cenniki SLS mają G + EVGA 650W. Może rozważyć Twoją sugestię zamiast Seasona, ponieważ może on pasować do mojego przypadku SG13. edytuj: PCPartPicker sasys inaczej: | Większość zasilaczy ma standardowy rozmiar, z wyjątkiem mniejszych lub większych. Sugeruję, że powinieneś zdobyć G3, jego nową i znaną serię. G + nie jest tak znajomy. Jeśli korzystasz z wyszukiwarki Google, G3 ma znacznie więcej recenzji. Przy okazji kupiłem od firmy Tradepac w zeszłym roku za 175 USD.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)