Korzystanie Router 3G 24/7 stałego połączenia z Internetem?
#1

Ze względów pracy , chcę być w stanie uzyskać dostęp do mojego komputera w domu 24/7 , nawet kiedy jestem na wakacjach za granicą. Obecnie używam iPhone do surfowania w domu, więc myślałem router 3G może pomóc mi osiągnąć to, co chcę. Nie muszę WLAN chociaż.   Mając pewne doświadczenie z klucze i iPhone , wiem, że są one bardzo niestabilne i wymagają ręcznego resetu wszech czasów kiedy powiesić . I nie będzie w stanie przywrócić , jeśli mówią, że jestem na wakacjach z Singapuru.   Czy ktoś próbował za pomocą routera 3G jako stałego związku ? Wiem, że są routery CISCO przemysłowych i 3G , które kosztują 800 $ jak S do S $ 1000+ siebie , ale mój budżet wynosi tylko około 200 S -S $ $ 300 .
Reply
#2

Dlaczego nie masz stałego połączenia linii zamiast tego? 3G może być bardzo niestabilne w czasie.
Reply
#3

Ale klucze dla mnie naprawdę nie mają doświadczenia z nimi wisi . Nawet połączone przez tydzień też żadnych problemów , tylko wtedy, gdy system operacyjny zawiesza to muszę go zresetować .
Reply
#4

3G / LTE i stabilność nie łączą się .
Reply
#5

Kiedyś do pracy w 3G Router podczas mojego okresu przejściowego b4 przełączeniu na włókna niedawno. Używałem M1USB mobilnej dongle na PROLINK PWH2004 Router 3G bez problemu . Jeśli chcesz spróbować najpierw ten niski koszt konfiguracji , można pm me .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)