Pytania dotyczące chłodziwa chłodzącego wodę
#1

Korzystając z AIO przez jakiś czas, pomyślałem, że spróbuję niestandardowego chłodzenia wodą. Mam wszystkie części oprócz chłodziwa.   Dwa pytania dotyczące chłodziw - (1) wszelkie zalecenia dotyczące premiksu i gdzie kupić? Przechodzę w stronę XSPC EC6; (2) jeśli używam wody destylowanej, będę potrzebował biocydu i antykorozyjnego. Wszelkie zalecenia dla tych dwóch, w tym, gdzie kupić? Coś jeszcze muszę dodać do wody?   Z góry dziękuję.
Reply
#2

cc: shadow84 / royfrosty Może chcesz wymienić listę części do chłodzenia wody? Łatwiej będzie zrozumieć, co planujesz z pętlą
Reply
#3

Po pierwsze, zapisz się do biuletynu PPC. Od czasu do czasu uruchamiają promocję w wysokości 10-15% za swoje produkty, bez wysyłki. Z tego miejsca można kupić prawie wszystko, co dotyczy WC, w tym biocyd i srebrną cewkę. Shld dostajesz wstępnie zmieszane rozwiązanie, powinno ono być dostarczane wraz z zawartym biocydem, nie trzeba dodawać trzeciej strony. Co najwyżej wystarczy dodać małą srebrną cewkę, aby grać bezpiecznie. U może wypróbować chłodzenie chłodziwa, jeśli masz ochotę na ich kolory lub po prostu pójść na zwykły chłodziwo. Dostałem 5L od AQC z kilkoma innymi rzeczami. 37.90EUR płaska wysyłka bez względu na to, co wrzucisz, co najmniej do 12kg masy brutto, którą próbowałem.
Reply
#4

Encrypted11 napisał: cc: shadow84 / royfrosty Może chcesz wymienić listę części do chłodzenia wody? Łatwiej będzie zrozumieć, co planujesz z pętlą Pewnie, CPU - XSPC Raystorm Pompa - XSPC D5 Vario Reservoir - XSPC D5 Dual Bay Grzejnik - XSPC 240mm Miękkie rurki ze złączkami zaciskowymi Mam drugi radiator XSPC i odpowiednie złączki zaciskowe do podwójnych układów GPU, ale nie mam zamiaru ich używać w tym momencie. Utrzymanie tego w prosty sposób, tak aby woda chłodziła procesor.
Reply
#5

Koenig168 napisał: Korzystając z AIO przez jakiś czas, pomyślałem, że spróbuję niestandardowego chłodzenia wodą. Mam wszystkie części oprócz chłodziwa. Dwa pytania dotyczące chłodziw - (1) wszelkie zalecenia dotyczące premiksu i gdzie kupić? Przechodzę w stronę XSPC EC6; (2) jeśli używam wody destylowanej, będę potrzebował biocydu i antykorozyjnego. Wszelkie zalecenia dla tych dwóch, w tym, gdzie kupić? Coś jeszcze muszę dodać do wody? Z góry dziękuję. Mam nieotwartą butelkę Thermaltake C1000 Opaque Coolant bezbarwną sprawdź swój PM
Reply
#6

Koenig168 napisał: Pewnie, CPU - XSPC Raystorm Pompa - XSPC D5 Vario Reservoir - XSPC D5 Dual Bay Grzejnik - XSPC 240mm Miękkie rurki ze złączkami zaciskowymi Mam drugi radiator XSPC i odpowiednie złączki zaciskowe do podwójnych układów GPU, ale nie mam zamiaru ich używać w tym momencie. Utrzymanie tego w prosty sposób, tak aby woda chłodziła procesor. Odkąd kupiłeś 90% rzeczy, równie dobrze mógłbyś zagrać w WC GPU. Jeśli jego ref gpu mcb, większość marek będzie w porządku. Jeśli gpu mcb jest niestandardowe, wyszukaj EK.
Reply
#7

@ Koenig168 mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko pożyczeniu nici? Jestem nowy w chłodzeniu wodą i chciałem zadać to samo pytanie. @ shadow84 PPC odnoszące się do performance-pcs.com? Jeśli z nich zamówić chłodziwo, czy wysyłają bezpośrednio do SG? Lub przechodzi przez forwarder? Czy statek spedytora może być płynny? Czy istnieje wymóg zgłaszania MSDS w zwyczaju lub czegokolwiek?
Reply
#8

SGJoe86 napisał: @ Koenig168 mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko pożyczeniu nici? Jestem nowy w chłodzeniu wodą i chciałem zadać to samo pytanie. @ shadow84 PPC odnoszące się do performance-pcs.com? Jeśli z nich zamówić chłodziwo, czy wysyłają bezpośrednio do SG? Lub przechodzi przez forwarder? Czy statek spedytora może być płynny? Czy istnieje wymóg zgłaszania MSDS w zwyczaju lub czegokolwiek? Korzystają z DHL / fedex, które mogą przejść przez brak msds. Tak, ppcs to wydajność-szt. Niedawno otrzymałeś 10% zniżki na min 50 $ i 15% zniżki na min. 250 $. Zwykle publikują kody na podstawie amerykańskich wakacji głównych i średnich, więc możesz go znaleźć w Google.
Reply
#9

Aktualny kupon PPC na dzień roboczy Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

Pospiesz się, by kupić przedmioty bez odpowiedniego planowania. Rabat zawsze zwróci de.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)