Potrzebujesz zalecenia dla GPU
#1

Cześć wszystkim, mój GPU zginął po 6 latach użytkowania, więc planuję go zastąpić na razie, ponieważ używam go tylko do oglądania filmów z YouTube'a i grania w gry takie jak Dota 2 i Diablo 3.   Mam nadzieję, że otrzymam tutaj kilka zaleceń, mój budżet wynosi około 150 USD, a płyta główna, na której mam Asus M4A89GTD PRO / USB3, chciałbym zasięgnąć porady ekspertów tutaj!
Reply
#2

150 ... nie jestem pewien, czy możesz dostać taką cenę, czy nie. Ale oto kilka zaleceń: RX 550 GT 1030. Może drugie rozdanie: GTX 750 / to
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: 150 ... nie jestem pewien, czy możesz dostać taką cenę, czy nie. Ale oto kilka zaleceń: RX 550 GT 1030. Może drugie rozdanie: GTX 750 / to Cześć przepraszam, że przeszkadzam, ale jeśli chciałbym grać w gry takie jak pubg / gta w może wysokiej jakości, czy 1060 byłby dobry? po prostu zadzwonił do tradepac i cytowali mnie 533 za Gigabyte G1 Gaming 1060 6GB. Warto kupić go od nich lub po prostu kupić od Amazona, gdzie sprzedano 339 USD przed wysyłką dzięki
Reply
#4

553? Po prostu kupuj tańsze marki takie jak zotac / palit / Galax. Bez różnic w grach. Co najwyżej lepsze niż 1-2 fps?
Reply
#5

-Synchronicity- napisał: 553? Po prostu kupuj tańsze marki takie jak zotac / palit / Galax. Bez różnic w grach. Co najwyżej lepsze niż 1-2 fps? ktokolwiek poleci między trzema? powiedzieli mi, że jeśli tam pojadę, mogę porozmawiać o cenie, żeby dostać taniej, ale moje umiejętności negocjacyjne laoya ah haha.
Reply
#6

jak powiedział poprzedni plakat, idź na tańsze modele, chyba że masz szczególne upodobanie do giga.
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: jak powiedział poprzedni plakat, idź na tańsze modele, chyba że masz szczególne upodobanie do giga. zrobię dobrze dzięki! ile myślisz, że możesz walczyć, aby uzyskać tańszą cenę w sklepie .. haha
Reply
#8

Moohai napisał: ktokolwiek poleci między trzema? powiedzieli mi, że jeśli tam pojadę, mogę porozmawiać o cenie, żeby dostać taniej, ale moje umiejętności negocjacyjne laoya ah haha. dobrze, idź z nimi. ale wziąłbym galax na biały temat (jeśli ten model sprzedaje coś exoc) zotac dla dłuższej gwarancji,
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: dobrze, idź z nimi. ale wziąłbym galax na biały temat (jeśli ten model sprzedaje coś exoc) zotac dla dłuższej gwarancji, chory iść na dłużej gwarancji jeden bah naprawdę nie do estetyki
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: 150 ... nie jestem pewien, czy możesz dostać taką cenę, czy nie. Ale oto kilka zaleceń: RX 550 GT 1030. Może drugie rozdanie: GTX 750 / to Dziękuję Ci! żeby sprawdzić, czy zrobi jakaś marka? i jakiejkolwiek marki, której należy unikać? przepraszam, jestem na tym manekinem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)