Potrzebujesz pomocy w nowej wersji
#1

Cześć, Korzystam z mojego obecnego komputera od 2009 roku, około ośmiu lat. Athlon x3 445 z 4GB RAM i wbudowaną grafiką po GT210 ustąpił kilka lat temu.   Obecnie patrzę na: PROCESOR :   AMD Ryzen 1600x   Płyta główna Gigabyte GA AB350 gaming 3 Z Amazon   Baran Corsair Vengeance LPX 16gig   Dysk twardy Samsung 960 Evo M.2 PCIE 500 gb   Karta graficzna GTX 1050 Ti 4GB   Polecaj mi chłodzenie, obudowę i zasilacz procesora. Mogę dostać rzeczy lokalnie lub z amazon. Budżet około 1500 USD. To jest bardziej do surfowania, biura i trochę prostych rzeczy do edycji zdjęć przy użyciu GIMP, oglądania wideo HD lub może 4k wideo. Nie potrzebuję okien, ponieważ zainstaluję Debiana lub inny na tym komputerze.   Minęło sporo czasu, odkąd zbudowałem własne urządzenie. mam nadzieję usłyszeć od was.   Z góry dziękuję
Reply
#2

Możesz użyć domyślnego coolera AMD, jest naprawdę całkiem niezły. W przeciwnym razie ładny Cryorig H7. Pamiętaj, aby dostosować szybkość pamięci RAM w BIOS-ie.
Reply
#3

Rashkae napisał: Możesz użyć domyślnego coolera AMD, jest naprawdę całkiem niezły. W przeciwnym razie ładny Cryorig H7. Pamiętaj, aby dostosować szybkość pamięci RAM w BIOS-ie. gdzie możemy zdobyć Cryorig H7?
Reply
#4

wilflare napisał: gdzie możemy zdobyć Cryorig H7? Można kupić lokalnie na lazada. Ale włączone cooler z procesorem jest dość dobre, jak wspomniano.
Reply
#5

Emmmm 1600x nie ma zapasowego chłodnicy? Przynajmniej nie na Amazon ..... spojrzeć na 1600 zamiast tego, jeśli wybierasz się na chłodzenie zapasów. Skoro kupujesz od Amazona, zdobądź noctua, jak możesz rma na Tajwan. Nasza dystrybucja nie zabawia cryorig z Amazon, więc musisz wysłać pocztą do USA, która kosztuje więcej. Jeśli twoja sprawa może wspierać chłodnice behemot, możesz rozważyć nh-d14 / 15 / 15s.
Reply
#6

-Synchronicity- napisał: Emmmm 1600x nie ma zapasowego chłodnicy? Przynajmniej nie na Amazon ..... spojrzeć na 1600 zamiast tego, jeśli wybierasz się na chłodzenie zapasów. Skoro kupujesz od Amazona, zdobądź noctua, jak możesz rma na Tajwan. Nasza dystrybucja nie zabawia cryorig z Amazon, więc musisz wysłać pocztą do USA, która kosztuje więcej. Jeśli twoja sprawa może wspierać chłodnice behemot, możesz rozważyć nh-d14 / 15 / 15s. Cryorig na Lazada pochodzi jednak z lokalnej dystrybucji. Lub po prostu wejdź w Motywy PC i kup.
Reply
#7

Coolermaster Hyper 212 idzie za około 15 USD (amazon), kiedy ostatni raz sprawdzałem. Nieco mniej potężny niż H7, ale dla 15 USD .... Uwaga: nie jestem pewien, czy klamry AM4 są sprzedawane osobno
Reply
#8

Neptunes43 napisał: Coolermaster Hyper 212 idzie na około 15 USD, kiedy ostatnio sprawdzałem. Nieco mniej potężny niż H7, ale dla 15 USD .... Uwaga: nie jestem pewien, czy klamry AM4 są sprzedawane osobno nie myślę o FSSG
Reply
#9

https://www.amazon.com/gp/product/B0...?ie=UTF8&psc=1 3200 DDR4 dla Ciebie?
Reply
#10

shadey napisał: Cryorig na Lazada pochodzi jednak z lokalnej dystrybucji. Lub po prostu wejdź w Motywy PC i kup. Tak. Łącze do Op głównie z Amazon. Dlatego polecam mu stamtąd chłodniej. Lokalnie tańszą i bardziej dostępną opcją jest cryorig.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)