Potrzebuję pomocy / opinii na moim sprzęcie do gier
#1

Drogi wszystkim ... Jestem w trakcie budowania platformy do gier i będę potrzebował pewnych opinii i sugestii. Oto części, które mam obecnie:   GPU: MSI RTX 2080 ti Gaming X Trio RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 16GB ddr4-3200 AIO: Corsair H115i Pro Przechowywanie: 2 x SSD Samsung 850 Evo 500 GB, 1 x SSD Samsung 960 Evo 1 TB, 1 x Samsung 970 Evo m2 NVMe 250 GB dla OS Obudowa: Phanteks Evolv X Monitoruj: Acer Predator X34A   W tej chwili oczekuję na MOBO, procesor i zasilacz. Czy dla czystej gry potrzebuję i9-9900k, czy wystarczy i7-9700k? Prawdopodobnie patrzę na płytę główną MSI Z390 MPG Gaming Pro Carbon. Ponadto, wystarcza 750 W PSU dla mojej kompilacji, biorąc pod uwagę pewne podkręcanie. Będę patrzył na Corsair RMX 750W lub Seasonic's focus plus. Doceń wszystkie odpowiedzi i sugestie od guru tutaj, dziękuję!
Reply
#2

9900K jest bardzo drogie. Możesz nawet zejść niżej, czterordzeniowy 8-nitkowy lub 6/12 jest lepszy dla ciebie. Jedyną zaletą nowego i9 jest to, że używają lutowia, a nie pasty. 750w wystarczy.
Reply
#3

jeśli masz budżet na 9900K, po prostu idź i nie oglądaj się za siebie
Reply
#4

650W działa dobrze na moim 2700X OCed + 1080ti, aby dać grubość
Reply
#5

Dziękuję za opinie i sugestie do tej pory. Tak więc, na podstawie odpowiedzi, zamówię MOBO i zasilacz o mocy 750 W, może poproszę sklep o zarezerwowanie i9-9900K i i7-9700K i przyjrzymy się testom gier w ten czwartek przed podjęciem decyzji. Jeśli spojrzymy na ceny z bizgram, różnica w 2 procesorach wynosi około 200 USD, więc trzeba będzie sprawdzić, o ile lepsze są tytuły AAA na i9 haha.
Reply
#6

MakiMaki napisał: Dziękuję za opinie i sugestie do tej pory. Tak więc, na podstawie odpowiedzi, zamówię MOBO i zasilacz o mocy 750 W, może poproszę sklep o zarezerwowanie i9-9900K i i7-9700K i przyjrzymy się testom gier w ten czwartek przed podjęciem decyzji. Jeśli spojrzymy na ceny z bizgram, różnica w 2 procesorach wynosi około 200 USD, więc trzeba będzie sprawdzić, o ile lepsze są tytuły AAA na i9 haha. A 8700K OC'd więcej niż wystarcza do grania w grach. Nie wspominając o piekle o wiele tańsze niż 9700k / 9900k. Ceny nowych żetonów są zawsze cholernie wysokie i zawyżone. Nie zobaczysz zbyt dużego wykorzystania dziewiątego gen-topu, chyba że wykonasz poważny over-clocking lub pracę. Gaming = / = poważna praca.
Reply
#7

Musisz dokładnie sprawdzić benchmarki 3440 x 1440. Szczerze mówiąc, jest to bardziej związane z GPU niż z procesorem, a poprzednie testy zwykle nie wykazywały różnicy między AMD a Intelem w przypadku wielu układów, ponieważ GPU było wąskim gardłem. W przypadku testów CPU zwykle ustawiono najniższą rozdzielczość i najniższą jakość, aby wyeliminować GPU jako wąskie gardło.
Reply
#8

narkizy napisał: A 8700K OC'd więcej niż wystarcza do grania w grach. Nie wspominając o piekle o wiele tańsze niż 9700k / 9900k. Ceny nowych żetonów są zawsze cholernie wysokie i zawyżone. Nie zobaczysz zbyt dużego wykorzystania dziewiątego gen-topu, chyba że wykonasz poważny over-clocking lub pracę. Gaming = / = poważna praca. Dzięki za sugestię ... teraz, gdy ceny są prawdopodobnie na i7-9700k, wydaje się być bardzo podobny do i7-8700k ... będą patrzeć na benchmarki w ten czwartek, bo jestem pewien, że wiele z nich wciąż jest niezdecydowanych, jeśli 6c / 12t lub 8c / 8c bez hiper-wątków będzie lepiej dla gier szczególnie .. 😂
Reply
#9

Rashkae napisał: Musisz dokładnie sprawdzić benchmarki 3440 x 1440. Szczerze mówiąc, jest to bardziej związane z GPU niż z procesorem, a poprzednie testy zwykle nie wykazywały różnicy między AMD a Intelem w przypadku wielu układów, ponieważ GPU było wąskim gardłem. W przypadku testów CPU zwykle ustawiono najniższą rozdzielczość i najniższą jakość, aby wyeliminować GPU jako wąskie gardło. Dziękuję ... 3440 x 1440 Testy porównawcze są rzadkie, szczególnie w pierwszym dniu wydania 😪 ... będą wyglądać na pewno ... ale mam wrażenie, że różnica między i7-8700K i i7-9700K być minimalny .. nawet i9 nie poprawi fps dzięki skokom w bieżących grach.
Reply
#10

MakiMaki napisał: Dzięki za sugestię ... teraz, gdy ceny są prawdopodobnie na i7-9700k, wydaje się być bardzo podobny do i7-8700k ... będą patrzeć na benchmarki w ten czwartek, bo jestem pewien, że wiele z nich wciąż jest niezdecydowanych, jeśli 6c / 12t lub 8c / 8c bez hiper-wątków będzie lepiej dla gier szczególnie .. 😂 Wow, naprawdę masz rację, paiseh. Jeśli tak jest, to pewnie przyszłość z 9700 tys. Poprawa wydajności gier wciąż powinna być minimalna. Gry są zależne od GPU.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)