WIDEO: Czy MINING zużywa / uszkadza kartę?
#1

Okazuje się - nie.
Reply
#2

Sprzedajesz karty górnicze w karuzeli?
Reply
#3

Ale to jest film na YouTube. Co oznacza, że prawda jest przeciwieństwem wideo. Więc tak?
Reply
#4

yusoffb01 napisał: Sprzedajesz karty górnicze w karuzeli? Hahaha. Ciężki czas. Musisz sprzedać platformę, aby pokryć koszty lel
Reply
#5

yusoffb01 napisał: Sprzedajesz karty górnicze w karuzeli? Nie! Coś, co znalazłem. Mam nadzieję, że uspokoi to pewną paranoję, którą widzę tutaj.
Reply
#6

Rashkae napisał: Nie! Coś, co znalazłem. Mam nadzieję, że uspokoi to pewną paranoję, którą widzę tutaj.
Reply
#7

Rashkae napisał: Nie! Coś, co znalazłem. Mam nadzieję, że uspokoi to pewną paranoję, którą widzę tutaj. Brak nees do uspokojenia. Niech się boją, a górnik nie ma innego wyjścia, jak sprzedać je tanio
Reply
#8

Myślę, że odkrycia na filmie są sprzeczne z faktem. Każdy sprzęt używany intensywnie z pewnością będzie się pogarszał. Może się tak zdarzyć GPU, VRM lub jakimkolwiek komponentom. Podczas gdy zużycie następuje również podczas normalnego użytkowania, użycie tych GPU do wydobycia jest znacznie wyższe niż to, do czego jest zbudowana karta w pierwszej kolejności. Oczywiście, jeśli otrzymasz bardzo drogie, które są przebudowane w pierwszej kolejności, problem może nie pojawić się wkrótce ze względu na lepszą jakość / bardziej trwałe składniki używane.
Reply
#9

watzup_ken napisał: Myślę, że odkrycia na filmie są sprzeczne z faktem. Każdy sprzęt używany intensywnie z pewnością będzie się pogarszał. Może się tak zdarzyć GPU, VRM lub jakimkolwiek komponentom. Podczas gdy zużycie następuje również podczas normalnego użytkowania, użycie tych GPU do wydobycia jest znacznie wyższe niż to, do czego jest zbudowana karta w pierwszej kolejności. Oczywiście, jeśli otrzymasz bardzo drogie, które są przebudowane w pierwszej kolejności, problem może nie pojawić się wkrótce ze względu na lepszą jakość / bardziej trwałe składniki używane. Nie, nie zgadzam się. Elektronika nie cierpi z powodu "degradacji" lub "zużycia", jak silnik. Działają albo nie. W rzeczywistości, jeśli oglądasz film ostrożnie, górnicy normalnie podnoszą swoje karty, itp., Więc karty generalnie działają chłodniej, z mniejszymi szczytami / niskimi / szczytowymi / niskimi cyklami niż normalne systemy do gier. To może być lepsze dla kart niż powtarzające się cykle cieplne.
Reply
#10

Rashkae napisał: Nie, nie zgadzam się. Elektronika nie cierpi z powodu "degradacji" lub "zużycia", jak silnik. Działają albo nie. W rzeczywistości, jeśli oglądasz film ostrożnie, górnicy normalnie podnoszą swoje karty, itp., Więc karty generalnie działają chłodniej, z mniejszymi szczytami / niskimi / szczytowymi / niskimi cyklami niż normalne systemy do gier. To może być lepsze dla kart niż powtarzające się cykle cieplne. Uruchom swój komputer 24/7 bez chłodzenia przez miesiąc Potem wróć i porozmawiaj Przy okazji, proponuję 1 dolara dla twoich kart wydobywczych
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)