polecam SFX psu
#1

SFX psu ...   który poleciłbyś najlepiej modułowe
Reply
#2

dobrze sliverstone mają kilka modeli z SFX psu. może to sprawdzić.
Reply
#3

Silverstone SFX! Używam go w moim routerze pfSense / PC od 3 lat.
Reply
#4

wartość powiedziałbym ... SX500 L? obecne zapasy w sim lim powinny być wersją 2 ... problem wentylatora powinien zostać rozwiązany
Reply
#5

SFX lub SFX-L? W zależności od twojego przypadku może nie wyczyścić większego. Jeśli kupisz kontrolkę SS SFX-L, gdy przestawią się na podwójne łożysko kulkowe na swojej stronie internetowej. Również Corsair 7 lat gwarancji, ale drogie, 3 dla SS.
Reply
#6

Encrypted11 napisał: SFX lub SFX-L? Również Corsair 7 lat gwarancji, ale drogie, 3 dla SS. planując kupowanie zmiany phantex. Pasuje zarówno do SFX, jak i SFX-L, ale zamiast tego preferuje SFX.
Reply
#7

Gęstość ciepła w SFF jest wyższa. Corsair używa czapek oznaczonych jako 105C, SS w 85C. W wysokich temperaturach korsarz wciąż utrzymuje doskonałe tłumienie tętnienia, ale kamień srebrzysty nie. Kiv tomshardware i Pcper. Możesz chcieć zapłacić więcej, aby zrekompensować SFF, które cieplej działają.
Reply
#8

Encrypted11 napisał: Gęstość ciepła w SFF jest wyższa. Corsair używa czapek oznaczonych jako 105C, SS w 85C. dzięki za informacje info Encrypted11. odczyta / otoczy na niej ...
Reply
#9

noidea napisał: planując kupowanie zmiany phantex. Pasuje zarówno do SFX, jak i SFX-L, ale zamiast tego preferuje SFX. Ponieważ grasz w przesunięcie phanteków, lepiej będzie przejść SFX, ponieważ prześwit dla kabla PSU po zamontowaniu w SFX-L jest dla mnie trochę za ciasny. możesz obejrzeć film poniżej Dostałem SF600 z korsarza na SS. tłumienie na SS jest naprawdę
Reply
#10

przepraszam za przejęcie wątku. mieć używany futerał Vios S607 Slim Micro-ATX (przypuśćmy, że przyjdzie z Psu 450 w), ale umarł. Nie mam żadnego rzeczywistego użycia tego komputera - mam już mój główny komputer. jednak mam ochotę go naprawić z moim wolnym mb / ram / hd dla zabawy. nie mam jednak żadnego psu SF. Motywy PC polecają mi serie silverstone, ale są takie ex. Chcę tylko naprawić ten komputer dla zabawy. każdy pomysł, gdzie mogę znaleźć tanie umiarkowane. Nie wydaje mi się, żeby znaleźć podobne sklepy sprzedające takie "budżetowe" SF psu - wszystko srebrne i coasir.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)