CRYORIG - Chłodnice powietrzne i hybrydowe chłodnice cieczy AIO
#1

CRYORIG - Hybrid Liquid Cooling, innowacyjne rozwiązanie Next Gen. Łączy najlepsze powietrze i ciecz.   Teraz dostępny w Singapurze od 8 kwietnia 2016 r.     A40 (całość w jednej chłodnicy cieczy o promieniu 240 x 120 x 25 mm) przy 179 USD     A40 Ultimate (cała w jednej chłodnicy cieczy z chłodnicą 280 x 120 x 38 mm) przy 189 USD     A80 (całość w jednej chłodnicy cieczy o promieniu 280 x 140 x 25 mm) przy 199 USD     http://www.cryorig.com/a-series.php
Reply
#2

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

W dzisiejszych czasach chut cały ten grzejnik podwójnej długości, skrzynia ma miejsce, aby umieścić meh? Umieścić poza skrzynką?
Reply
#4

tremor napisał: W dzisiejszych czasach chut cały ten grzejnik podwójnej długości, skrzynia ma miejsce, aby umieścić meh? Umieścić poza skrzynką? tak, właściwie całkiem sporo przypadków mieści się w tych chłodnicach lubić Sharkoon BW9000 Sharkoon DG7000 i wiele nadchodzących modeli z Phanteks
Reply
#5

W końcu uderzamy w nasze brzegi. Dzięki Corbell!
Reply
#6

^^^^^^^^^^^ zgodzili się, ale także mając nadzieję na opcje chłodzenia powietrzem. nie jest fanem aio. mam nadzieję, że wkrótce!
Reply
#7

wao ktoś mówił o radiatorach cryorig nagle dostał produkty w .. SZYBKA RĘKA SZYBKA NOGA !! za corbell
Reply
#8

staramy się słuchać społeczności bądźcie czujni na chłodnice powietrza! Jakie jest Twoje zdanie na temat majestatycznych chłodnic powietrza? czy będzie za duży?
Reply
#9

Jeśli nie było miejsca na umieszczenie ich w skrzynkach, to dlaczego w ogóle zostałyby stworzone? Spora liczba przypadków pasuje teraz do podwójnych radów. Mój śmieje się z podwójnego radu.
Reply
#10

udostępnij jedną recenzję wideo, którą znalazłem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)