[Pomoc] TV, HDD, Thumb Drive, formaty wideo
#1

Niedawno kupiłem Samsung Smart TV 65 ". Po podłączeniu zewnętrznego dysku twardego do telewizora przez port USB można go odczytać, ale nie można go płynnie odtwarzać. Zamarzanie i opóźnienie dla wideo i audio. Mój drugi przyjaciel powiedział mi, że zewnętrzny dysk twardy nie może płynnie odtwarzać niektórych filmów, zalecił mi zakup nowego pluga o wielkości ponad 100 gb, aby po podłączeniu napędu thumbdrive do telewizora można go było płynnie odtwarzać. Czy ona jest poprawna?   Format: Matroska Rozmiar pliku: 70,2 GiB Ogólna przepływność: 67,1 Mb / s Wideo Format: HEVC (kodowanie wideo o wysokiej wydajności) Przepływność: 60,8 Mb / s   Szerokość: 3 840 pikseli   Wysokość: 2 160 pikseli   Wyświetl proporcje: 16: 9 Audio Format: TrueHD Szybkość transmisji: 4 147 kb / s   Maksymalna przepływność: 6 378 kb / s
Reply
#2

Może za mało mocy na dysk twardy.
Reply
#3

Lil_d3viLz napisał: Niedawno kupiłem Samsung Smart TV 65 ". Po podłączeniu zewnętrznego dysku twardego do telewizora przez port USB można go odczytać, ale nie można go płynnie odtwarzać. Zamarzanie i opóźnienie dla wideo i audio. Mój drugi przyjaciel powiedział mi, że zewnętrzny dysk twardy nie może płynnie odtwarzać niektórych filmów, zalecił mi zakup nowego pluga o wielkości ponad 100 gb, aby po podłączeniu napędu thumbdrive do telewizora można go było płynnie odtwarzać. Czy ona jest poprawna? Format: Matroska Rozmiar pliku: 70,2 GiB Ogólna przepływność: 67,1 Mb / s Wideo Format: HEVC (kodowanie wideo o wysokiej wydajności) Przepływność: 60,8 Mb / s Szerokość: 3 840 pikseli Wysokość: 2 160 pikseli Wyświetl proporcje: 16: 9 Audio Format: TrueHD Szybkość transmisji: 4 147 kb / s Maksymalna przepływność: 6 378 kb / s Nie śledziłem sprzętu od jakiegoś czasu, ale jest prawdopodobne, że Twój telewizor może nie być w stanie skutecznie dekodować HEVC
Reply
#4

Jeśli masz teraz mniejszy dysk USB, podziel plik filmu na mniejszy rozmiar, który może zmieścić tat, a następnie przetestuj odtwarzanie w telewizorze jeśli tym samym problemem jest wat, wspomnieć o FatalityV Spojler! https://mkvtoolnix.download/downloads.html#windows https://www.fosshub.com/MKVToolNix.html przeciągnij i upuść do okna głównego> wejdź w "tryb podziału" i znaczniki czasu> rozpocznij multipleksowanie Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

To bardzo duży plik ... Ci nisko zaawansowani gracze mogą nie być w stanie sobie z tym poradzić
Reply
#6

FatalityV napisał: Nie śledziłem sprzętu od jakiegoś czasu, ale jest prawdopodobne, że Twój telewizor może nie być w stanie skutecznie dekodować HEVC tak, najprawdopodobniej jest to kodowanie HEVC filmu.
Reply
#7

Pliki zakodowane przez HEVC (aka H.265) wymagają większej mocy obliczeniowej w porównaniu z plikami H.264. Możesz mieć więcej szczęścia przy plikach H265 przy niższych przepływnościach. Filmy H264 z pewnością będą grać bez problemów. Należy również zwrócić uwagę na format dźwięku obsługiwanego przez telewizor. AC3 może nie być obsługiwane, np.
Reply
#8

Pirackie treści? HEVC przy tak dużej przepływności i rozdzielczości 4K wymaga urządzenia o większej mocy niż dekoder wbudowany w telewizor, jak HTPC lub nowe potężne pudełko odtwarzacza Android. Żadne thumbdrive nie pomoże ... Oczywiście możesz go transkodować lub ponownie kodować do pliku wideo o niższej rozdzielczości bitowej i niższej rozdzielczości.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)