Monitoruj rekomendację
#1

Zastanawiam się nad 30-calowym monitorem 4k, który zastąpi mój dell u2312hm. zainteresowany acer X34 ze swoją specyfikacją, ale chciał poczekać na X34p. ale nie ma żadnych wiadomości dla x34p w CES i reddit, które mówią, że prawdopodobnie opóźni się do końca tego roku. więc nie chcesz już dłużej czekać ...   ale nie jestem również pewien, czy powinienem uzyskać zakrzywiony monitor i monitor do gier, czy nie. Wasabi mango 32 cali sprzedawane w cenie poniżej 600sgd. Nie jestem pewien, czy powinienem zapłacić podwójną cenę, aby uzyskać lepszy kolor, częstotliwość odświeżania, GSync i wciągające doświadczenie przynoszone przez krzywą.   Grałem w COD, Batterfield1, Need for Speed, fifa i NBA. Budżetowo, można sobie pozwolić na x34 w ratach, ale lepiej, jeśli tańsze modele zapewniają "bliskie" wrażenia z oglądania filmów i oglądania filmów ....   pls radzą sobie z ur myśli!
Reply
#2

O ile wiem, nie można grać na pełnym ekranie na x34 z Fifa .. szerokoekranowy nie jest obsługiwany i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Po bokach będą czarne paski.
Reply
#3

Po prostu google, wydaje się, że fifa17 obsługuje 21: 9? koroshiya8 napisał: O ile wiem, nie można grać na pełnym ekranie na x34 z Fifa .. szerokoekranowy nie jest obsługiwany i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Po bokach będą czarne paski.
Reply
#4

X34 to świetny monitor, ale po co kupować amortyzujący majątek, taki jak monitor komputerowy? Możesz uzyskać wspaniałe wrażenia z wyświetlacza Acer 1440p 144Hz G Sync, który będzie kosztował sporo mniej. Przepraszam, zapomniałem numeru modelu. XB271H ... coś. Myślę, że to świetna okazja (tylko rzecz, którą tracisz, jest bardzo szeroka), ale myślę, że kosztuje to trochę mniej. Istnieje wersja 4K Gsync 60 Hz tego samego rozmiaru z podobnym numerem modelu Jeśli potrzebujesz większych rozmiarów, są 40-calowe monitory 4K, ale nie jestem pewien, ile z nich ma GSync
Reply
#5

Czy można rozważyć także monitor LG Ultra o przekątnej 34 cali? ken_lzj napisał: Zastanawiam się nad 30-calowym monitorem 4k, który zastąpi mój dell u2312hm. zainteresowany acer X34 ze swoją specyfikacją, ale chciał poczekać na X34p. ale nie ma żadnych wiadomości dla x34p w CES i reddit, które mówią, że prawdopodobnie opóźni się do końca tego roku. więc nie chcesz już dłużej czekać ... ale nie jestem również pewien, czy powinienem uzyskać zakrzywiony monitor i monitor do gier, czy nie. Wasabi mango 32 cali sprzedawane w cenie poniżej 600sgd. Nie jestem pewien, czy powinienem zapłacić podwójną cenę, aby uzyskać lepszy kolor, częstotliwość odświeżania, GSync i wciągające doświadczenie przynoszone przez krzywą. Grałem w COD, Batterfield1, Need for Speed, fifa i NBA. Budżetowo, można sobie pozwolić na x34 w ratach, ale lepiej, jeśli tańsze modele zapewniają "bliskie" wrażenia z oglądania filmów i oglądania filmów .... pls radzą sobie z ur myśli!
Reply
#6

ken_lzj napisał: Po prostu google, wydaje się, że fifa17 obsługuje 21: 9? jeśli to działa dobrze ... do momentu, w którym sprzedałem moje x34, nie było obsługiwane .. tym razem nadal Fifa 16
Reply
#7

Crimson_FURY napisał: X34 to świetny monitor, ale po co kupować amortyzujący majątek, taki jak monitor komputerowy? Możesz uzyskać wspaniałe wrażenia z wyświetlacza Acer 1440p 144Hz G Sync, który będzie kosztował sporo mniej. Przepraszam, zapomniałem numeru modelu. XB271H ... coś. Myślę, że to świetna okazja (tylko rzecz, którą tracisz, jest bardzo szeroka), ale myślę, że kosztuje to trochę mniej. Istnieje wersja 4K Gsync 60 Hz tego samego rozmiaru z podobnym numerem modelu Jeśli potrzebujesz większych rozmiarów, są 40-calowe monitory 4K, ale nie jestem pewien, ile z nich ma GSync Hmm, po prostu spoglądałem na Lazadę, a XB271HU kosztuje około 1199 USD. O 200 USD różnica od X34 ... W każdym razie szukam nowego monitora, takiego jak OP, ale wciąż zastanawiam się, czy wybrać 1 x ultra szeroki, czy 2 x QHD ...
Reply
#8

rzadko widzę tutaj gracza nfs ale niestety tylko COD i BF czerpią wiele korzyści za ponad 60 fps, reszta to tylko fps zamknięte (nie jestem pewien co do piątej)
Reply
#9

Littlewild napisał: Hmm, po prostu spoglądałem na Lazadę, a XB271HU kosztuje około 1199 USD. O 200 USD różnica od X34 ... W każdym razie szukam nowego monitora, takiego jak OP, ale wciąż zastanawiam się, czy wybrać 1 x ultra szeroki, czy 2 x QHD ... ale przyjemność oglądania sprawia dziwne wrażenie dla 2 x QHD.
Reply
#10

Chcę większego rozmiaru niż 27, szczególnie teraz używam 24 cala. 40 cali to trochę za dużo, mój stół nie jest wystarczająco duży Crimson_FURY napisał: X34 to świetny monitor, ale po co kupować amortyzujący majątek, taki jak monitor komputerowy? Możesz uzyskać wspaniałe wrażenia z wyświetlacza Acer 1440p 144Hz G Sync, który będzie kosztował sporo mniej. Przepraszam, zapomniałem numeru modelu. XB271H ... coś. Myślę, że to świetna okazja (tylko rzecz, którą tracisz, jest bardzo szeroka), ale myślę, że kosztuje to trochę mniej. Istnieje wersja 4K Gsync 60 Hz tego samego rozmiaru z podobnym numerem modelu Jeśli potrzebujesz większych rozmiarów, są 40-calowe monitory 4K, ale nie jestem pewien, ile z nich ma GSync
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)