[GFX] MSI Twin Frozr Club
#1

[GFX] MSI Twin Frozr Club
Reply
#2

Zacznę od mojego! Najnowsza aktualizacja z naklejką klubową Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Zaktualizowany o najnowsze dodatki Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Potrzebujesz wskazówek, które pomogą Ci zacząć karty? Przewodnik nr 1 autorstwa clon22: tutaj Najnowszy zaktualizowany przewodnik OCing z kwietnia 2013 roku autorstwa Keyoke aka TFC Advisor: tutaj
Reply
#3

Następnie będziemy mieć klub SLS Toilet ... i prawdopodobnie przejdziemy na stronę 10, aby uzyskać dowolny temat inny niż "trefl" = / Mam na myśli, że Coolermaster i Lian li są w porządku ... ale Twin Frozr? Bez urazy, ale to trochę wymyka się spod kontroli = /
Reply
#4

Fanboyizm w najlepszym wydaniu.
Reply
#5

tErOn napisał: Wzywając wszystkich właścicieli kart graficznych, które używają podwójnego chłodnicy wentylatorowej w kształcie srebrnego pistoletu !! Opublikuj swoje zdjęcia z karty gfx za pomocą Chio Coolera i porozmawiaj o czymkolwiek z urządzeniem chłodzącym Twin Fozr! Właściciele Twin Fozr II: tErOn Dziękuję za wsparcie, tErOn !! Mój kolega i ja zaktualizujemy ten wątek o nowościach i informacjach o Twin Frozr !! Twoje zdrowie!
Reply
#6

Hmm ok la ... Myślę, że całkiem sporo użytkowników TF tutaj w HWZ ... haha
Reply
#7

* uff * zobaczyłem pierwsze 2 posty i im = _ = || pozwala przejść .. więcej użytkowników do klubu? widzę wielu użytkowników TF, więc byłoby miło .. @Mythmaker może chcesz założyć klub toaletowy, a następnie ..zzz porównując kartę gfx z toaletą? @PC_Dreamer to mój pierwszy produkt TF. @Corbell ALPle czekamy na Twoje aktualizacje! @Ragnarok hehe..thx za słowo sprawiedliwości
Reply
#8

yay zwolennik MSI ... MSI N460GTX Hawk Twin FrozerII. @teron: myślałem, że jesteś najlepszy?
Reply
#9

KeYoKe napisał: yay zwolennik MSI ... MSI N460GTX Hawk Twin FrozerII. @teron: myślałem, że jesteś najlepszy? heh..cannot w żaden sposób nie obejmują ppl po prostu mam moją wiedzę ma ..
Reply
#10

MSI 6870 Twin Frozr II
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)